Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti konzultáció ide vagy...

Nemzeti konzultáció ide vagy oda ki milyen lazításra számít március elsejétől? Én arra tippelnék, hogy végre kezdenek valamit ezzel a nevetségesen korai kijárási tilalommal és talán a vendéglátóhelyeknek is enyhítenek kicsit.

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A számok újra nőnek (azt most hagyjuk, hogy milyen okból), ezért nem számítok semmi változásra.
2021. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Majd 2022 márciusa magasságában.
2021. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én azt nem értem, hogy hogy a túróba nőnek a számok, ha egy ismerősömtől sem hallom, hogy Covidos lett, eddig azért valamennyire arányban volt a közvetlen környezetemből vett tapasztalat a statisztikával, most egyáltalán nincs.
2021. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viszont sokan gyógyulnak. Remélem legalább 10-ig kimehetünk majd utána.
2021. febr. 8. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
3: én viszont sajnos többet is tudok, aki most lett beteg, egyikük ma került kórházba.
2021. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt nem értem, hogy a gyógyultakat hogyan kezelik? Amikor mi betegek voltunk akkor még behúztak a statisztikába, de azt már senki se kérdezte meg, hogy megyógyultunk-e. 10 nap kész mehetsz, ha beteg vagy akkor is, már nem érdekli őket. :) Szóval, hogy lesz gyógyult, ha nem csinálnak teszteket miután már egyszer pozitív lettél ? :D
2021. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
A számok azért nőnek, mert most van influenzaszezon és az influenzásokat is koronásnak számolják. A tesztek többsége meg csak 50-60%-os hatékonysággal bír, tehát eleve minimum az esetek 1/3-ában hamisan muat valakit pozitívnakIdőközben már a Müncheni Egyetem tanulmánya is kimutatta, hogy nem alátámasztható, hogy a Corona vírus terjedését a bevezetett korlátozások akármilyen mértékben befolyásolták volna.Az egyik híres osztrák újságírónő, aki korábban az osztrák közszolgálat teelvíziónál az ORF-nél dolgozott, ma meg az Ö24, Auaszria egyik legnagyobb internetes hírportálánál tegnap jelnette b a szociális médiában, hogy elkapta a Covidot, noha az elmúlt hónapokban több cikket is arról, hogy miylen fontos betartani a korlátozásokat, egybeek meltt egtudtuka múlt héten, hogy már több,m mi egy honapja ki se mozdult, mindne az internetröl rendle megának azt is olyan formában, hogy van egy speciális postaladeszerüsége ahova beteszik nekimidnet,hogy ne kelljen talkoznai senkivel meg ö meg kiveszi, elötte meg hitelkartyaval online kifizeti, ennek ellen´re így is elkpata. Akkro felmerül a kérdés hogy mi értelem van midne korlátozásnak, ha azok is elkpaják akik szogorúan tartják magukat azaokhoz?
2021. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

"Én azt nem értem, hogy hogy a túróba nőnek a számok, ha egy ismerősömtől sem hallom, hogy Covidos lett, eddig azért valamennyire arányban volt a közvetlen környezetemből vett tapasztalat a statisztikával, most egyáltalán nincs."


Azt ugye tudod, hogy a te 100 ismerősöd ilyen szempontból nem ér semmit sem? Szóval ha neked 100 ismerősöd eddig nem volt beteg, akkor ha ezután egyik se lett az (vagy te nem tudod), az miért is számítana ebbe bele? Arra nem gondolsz, hogy nem ott élsz, ahol sokan megbetegedtek? Ez most a kormány járványszámaitől függetlenül igaz. Semmit se értesz a matekhoz.

2021. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ki lazítom egy kicsit a nadrágszíjam,hogy többet tudjak enni.
2021. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Olyan ostobák vagytok, akik ilyet kérdeztek! Mégis mi változna, amig nem emelitek fel a sggeteket és tesztek érte , h változzon! Slt galamb soha nem fog a szátokba repülni!
2021. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!