Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyetemi modellváltásnak...

Az egyetemi modellváltásnak lehet,hogy lesz egy nem várt pozitívabb hatása?

Figyelt kérdés

A modellváltás hivatalosan a hatékonyságnövelés,bürokráciacsökkentés miatt van.

Meg, azért van egy kis "kádertemető" jellege is.


Viszont, a modellváltással talán elkerülhető az, mint ami a nyugat-európai, amerikai egyetemekkel történt.Ott ugyanis, az egyetemek váltak a szélsőbaloldali,liberális nézetek melegágyává.Ott vannak a lila hajú feministák, genderelméletben hívők és a hasonlók.


A modellváltással talán, a magyar felsőoktatási intézmények elkerülhetik az ilyen jellegű morális elfajzást.


2021. febr. 11. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz bármi pozitív hatása, akkor az biztos hogy nem vàrt volt.
2021. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a gondolatmenetedet, hogyan is segíti a modellváltás az általad felvázolt vélt vagy valós probléma megoldását?

Jó tudtommal ezután sem lesz kötelező a fidelitas tagság a felvételihez, az állam pedig eddig sem pénzelt gender szakos képzéseket.

2021. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Logikailag semmi értelme nincs annak, amit mondtál. Nekem van lilahajú genderelméletis feminista ismerősöm, aki magyar egyetemen dolgozik, olyanban, ahol épp modelláltás történik.


Amerikában pedig szintén nagyon sok egyetem, főleg a nagyobbak és ismertebbek nem állami egyetemek egyáltalán. Vagy szerinted lila hajú ember az alapján választ hogy ő csak államiba megy? :D Nemértem.

2021. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!