Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet bármi összefüggés...

Lehet bármi összefüggés aközött, hogy a Budapest Bank ingyen osztogat milliárdokat Rogán új apósának, és aközött, hogy hirtelen több mint kétszerese lett a tranzakciós díj a Budapest Banknál, és kettő darab utalás után majdnem 700 Ft-ot kell fizetni?

Figyelt kérdés

Azt eddig is tudtuk, hogy a Fidesznél hogy megy az "adócsökkentés" meg a "jólét", Gyurcsány idején még 11%-os kamatot kaptál a pénzed után ha bankba raktad, most 0%-ot, ez eddig "rendben is van" (amúgy nincs), megszoktuk.

Na de az felettébb érdekes, hogy most egy-két hetes hír hogy Rogán új nőjének az apósa valami 500 ezer Ft-ért vásárolt meg valami vállalatokat meg telkeket, amik után kb. 5%(!!!!!) önrészre több mint kétmilliárd forintot kapott.

És minő véletlen, a legutóbbi bankszámlakivonatomon mit látok? Egy hónapban kettő, azaz kettő utalásom volt, egy a NAV-hoz egy meg a PayPal számlámra (ráadásul mindkettő kevesebb mint 10 ezer ft, tehát nem milliókat mozgattam), és 651(!!) Ft a tranzakciós díj amit levontak.

Eleve nagyon érdekes hogy még te fizetsz, mikor azt a pénzt egyrészt 100%-ban te kerested meg, másrészt még le is adóztad, harmadrészt amit a bank forgatja saját hasznára, de még ennél is érdekesebb hogy hirtelen duplájára emelik az amúgy is elképesztően pofátlan tranzakciós díjat, és majdnem egy ezrest leszednek rólad azért mert két alkalommal hozzá mertél nyúlni a saját pénzedhez.

Nem tudom, csak én vagyok paranoiás, vagy már ide is elérkezett a drágalátos Orbán-kormány "lopjunk mindent amit érünk" stratégiája, és mivel minden mást már az utolsó fillérig elraboltak, most már a bankokat szipolyozzák ki, természetesen ismét az emberek kárára?

Más is tapasztalt hasonló jelenségeket a bankszámláján?



2021. febr. 12. 14:50
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

Dehogy véletlen! Te fogod egyedül kifizetni azt a pénzt, amit a BB az apósnak juttatott. Csak és kizárólag te. Senki más.


Megjegyzés: szabadon válthatsz bankot, ha úgy érzed, hogy a jelenlegi lehúzna...

2021. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

1-es!

A BB csókosa vagy te is?

2021. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Mindenki az. Még te is, csak még nem tudsz róla!!!!4!!
2021. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
BPB már gázszerelő cége lett.
2021. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!