Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ akkorát fog bunki...

A FIDESZ akkorát fog bunki jövőre, mint 2010-ben az MSZP?

Figyelt kérdés

A kérdést NEM provokációnak szánom!

Viszont olvasgatni szoktam naponta a Magyarország Kormánya Facebook oldalát és nem éppen hízelgőek a kommentek és a reakciók, főleg a koronával kapcsolatos posztok alatt, de már a többi alatt sem. Például tegnap jóval több dühös reakció jött a plasztikkártyás bejegyzésre, mint kedvelés. Többen írják, hogy eddig rájuk szavaztak, ezután nem fognak. Elképzelhető, hogy buknak akkorát, mint az MSZP 2010-ben? Mert a legtöbb ember már csak indulatból is ellenük megy szavazni majd, olyanok is, akik el se mentek volna.


2021. febr. 12. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

de ha megnézel egy olyan oldalt, ahol mondjuk bármelyik ellenzéki párt javasol dolgokat, ott is elég sokan elégedetlenkednek meg szidják őket szóval szerintem ez nem mérvadó. szerintem ha buknak is, közel nem lesz akkora bukás, mint a 2010-es. még jelenleg is rengeteg az a nyugdíjas, aki hálás a 13. havi nyugdíj visszaállításáért, a migránsoktól való megvédéséért, sőt a járvány legyőzéséért is és ezek jövőre is ott lesznek, ha csak meg nem halnak addig.


még mindig rengetegen állnak ki a kormány mellett, pedig ennél nyilvánvalóbban nem lehet arconköpni embereket...szóval itt csak apró számbeli különbségek fognak dönteni nem düh és harag.

2021. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezt most lehetetlen megmondani...Tény, hogy több esély van rá, mint 2018-ban, de 1 év alatt még sok minden történhet.
2021. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Akkora bukás nem valószínű, 2010. előtt többen szidták az MSZP-t, mint most a FIDESZ-t.

Inkább az lesz, hogy éppen nyer az ellenzék, vagy nem sokkal a FIDESZ, de szerintem semmiképp nem lesz 2/3-a.

Attól még, hogy csalódnak a FIDESZ-ben, még nem mindenki szavazna át az eddig rájuk szavazók közül a baloldali összefogásra, persze lennének olyanok. Az átszavazók közül ugyanakkor a Mi Hazánkra is fognak voksolni.

Ebből kiindulva szerintem jövőre akár a FIDESZ, akár a baloldali összefogás nyer, szoros lesz, de mindkét esetben lesz egy minimum 10%-os Mi Hazánk.

2021. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Ezért tanácsos a közvélemény-kutatásokból és nem a Facebookról tájékozódni. A Fidesz 2022-ben egyszerű többséggel győz. Erre adnák a bukméker irodák a legalacsonyabb oddsot.
2021. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelen állás szerint kétharmad biztos nem lesz egyik oldalon sem, de még mindig a FIDESZ-t tartják az esélyesebbnek a győzelemre.

Egy év még hosszú idő a politikában is, sokan elfordultak a FIDESZ-től, de az nem jelenti azt, hogy az összefogásra szavaznak

2021. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Inkább csak 2006 fog ismétlődni. Akkor szándékosan enyhe kampányt folytattak.

Gazdaság romokban, államkassza üres, EU is elzárja a pénzcsapot, már 25 éves csúcson az államadósság, miközben a párt pucér s_ggel lóg az ereszen.

Bárki is nyeri a következő ciklust, annak baromi nehéz dolga lesz. Szóval ezt valószínűleg elengedik, hogy azután 2026-ban tudjanak visszafelé mutogatni.

2021. febr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Alex Fly ***** válasza:
73%

Akkorát nem...

Az lehet, hogy most minden efelé mutat; de nem hinném, hogy a fidesznek nincs erre egy jól kidolgozott forgatókönyve.

Sokkal elképzelhetőbbnek tartom, hogy szándékosan mutatja magát tehetetlennek, hogy aztán a kampány végefelé egy látványos feltámadást adjon elő.

2021. febr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
A jelenlegi ellenzék újabb győzelemhez segíti őket.
2021. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Nem, 2010-ben az MSZP népszerűsége a béka feneke alatt volt, a Fideszé most még mindig közel akkora, mint az Összefogásé.
2021. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megmondom őszintén, hogy én 2010 óta nem szavaztam, de jövőre már csak azért is el fogok menni, hogy ha másképp nem is, legalább így jól "odamondjak" nekik, jó tudom, hogy vannak országok, ahol szigorúbbak a lezárások, de engem az érdekel, ahol élek. Nem szeretném a baloldal győzelmét, de a Fidesz újabb 2/3-át sem, hogy megint azt tehessenek amit akarnak. Azt tudnám elképzelni, hogy a Mi hazánk bejut, nem lesz meg a 2/3 és a Fidesz nem tehet meg akármit, az MHM pedig az első lezárásellenes pár volt. Bár sajnos a tagjai a levitézlett Jobbikban már "bizonyítottak", úgyhogy nem nagyon van olyan párt, amiben lehetne bízni.
2021. febr. 13. 07:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!