Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A neten miért vannak ennyien...

A neten miért vannak ennyien berágva Gyurcsány Ferencre?

Figyelt kérdés
Tegnap beleolvasgattam különböző lapok kommentjeibe. A kötelet nekitől kezdve volt ott minden nyomdafestéket nem tűrő iromány. Csak a DK oldalon olvastam pár jó szót és a Telexen. Mindenhol máshol csak szidták. Miért kell ilyen alpári stílusban írni róla egyébként? Miért utálják ennyien, valaki felvilágosítana ? Én csak 20as éveim elején járok, sokat nem tudok róla, hogy mivel vívott ki ilyen utálatot? Szerintem mindenki megérdemli, hogy kulturált formában írjanak róla és ne úgy, mint egy állatról. De lehet, hogy tévedek. Köszönöm

2021. febr. 14. 15:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

6os DKs növendek!

Őszinten bevallota???

A mai napig tagadja, illetve félremagyarazza!!!

Mi kozbe barki barminkor meghallgathatja vagy elolvashatja a neten.

2021. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%

2006 oszen az o parancsara tortent a rendorterror.

A szekhazostrom utani hetekben a rendorok a nyilt utcan valogatas nelkul vadasztak a fiatalokra, akiket bevittek, megalaztak, letartoztattak, elozetesbe tettek.... az ugyeszek meg partnerek voltak az egeszben.


Ezek utan 2006 okt 23 an a bekes tuntetokre uszitotta a pribekjeit, valogatas nelkul utottek vertek, gumibotoztak az embereket, noket oregeket idoseket ugyanugy.

Gumilovedekkel lottek szandekosan fejmagasan a tomegbe, tobb embernek kilottek a szemet.


Ezert Gyurcsanynak, meg a forendor pribekjeiknek minimum egy eletfogytot kellett volna kapniuk fejenkent, ehelyett jatsza a demokratat.

Ezert utaljak. Mindezek mellett egy tetu, egy ocsmany pozor, ripacs.

2021. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!