Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Elégedettek...

Fidesz szavazók! Elégedettek vagytok a kormánypárt jelenlegi munkájával?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
110%-ig
2021. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Teljes mértékben!


Viktorunk mindent igyekszik megtenni értünk miközben 100 felől támadják a kormányt akadályozva ezzel a megfelelő védekezésben minket.

2021. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Ugyan nem szavaztam még a Fideszre egyszer sem (ez 2022-ben lehet, hogy változni fog), de Európai összevetésben nem nagyon látom, hogy lehetne látványosan jobban csinálni. Amit lehet és az ország lehetőségei megengednek, szerintem a kormány igyekszik megtenni. Orbán tegnapelőtt egy 20 perces válaszban reagált a gyakran hangoztatott ellenzéki érvekre:

[link]


Szerintem elég korrekt volt.


Aztán megnéztem Orbán Balázs felszólalását is (ami kifejezetten Jakab Péternek szól, aki azt a pártot vezeti, amire viszont szavaztam korábban), és ez meg egyenesen tízpontos volt.

[link]


A partvonalról minden felelősség nélkül bekiabálni, hogy nyitást is akarunk, meg segélyt is akarunk, de keleti vakcinát meg nem akarunk, az nagyon könnyű. Kormányozni meg nem könnyű, de a kormánypárt a lehetőségekhez képest szerintem még egész jól helytáll.

2021. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Igen, alapvetően jól csinálják. Én eddig mindig a Fideszre szavaztam, 2022- ben is minden bizonnyal így lesz.

Az jelenlegi ellenzékre semmiképpen...

2021. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
#3 rengeteg mutató szerint lehet ezt jobban is csinálni (lásd az összes tagállam Bulgária és Románia kivételével). Anyag igazat adok, hogy nem a válságkezelésnél lett elrontva, bár itt is lehetne sorolni az elhibázott döntéseket.
2021. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2021. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

"Elégedettek vagytok a kormánypárt jelenlegi munkájával?"


Igen, de leginkább Dr Mészáros Lőrinc Mihály Kincstárnok kiemelkedő munkája nyűgöz le!

2021. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
#5. Ismerem ezeket, tanulmányoztam is őket. Az igazság azonban az, hogy gazdasági értelemben simán jól menedzseli az országot az Orbán-kormány. Jobban mindig lehet csinálni, ez tény.
2021. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
nem, nagyot csalódtam a Fideszben, hogy Orbán beállt ebbe a kitalált világjárványba
2021. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

#3 Én nem így látom. Szorítkozzunk csak a járványhelyzetre!

Iszonyat nagy támogatást kaptak, támogathatták volna belőle a munkanélkülieket, a dolgozókat, a kis- és középvállalkozókat, az önkormányzatokat, hisz nekik is bőven volt anélkül is káruk a járvány miatt, hogy a Fidesz tett volna még rá egy lapáttal.


Ha ezt tették volna, a gazdaság se romlott volna ennyire, hiszen jobban megmarad a fizetőképes kereslet.


Orbánnak viszont csak arra tellett, hogy a focit, az egyházat és a soha meg nem térülő kínai vasútját támogassa a vadászati világkiállítással együtt. Ha Orbán, Semjén és Mészáros hobbija, és Rachel egészségügyi dolgozó lenne, akkor már a magyar EÜ világszínvonalú lenne.


Talán meg kellett volna hallgatni azt is, hogy ki mit mondott. Orbán ezúttal is, mint mindig mellébeszél.

A Jobbik nem oltásellenes hangulatot keltett, nem mondták, hogy "ne oltassák az emberek magukat", én legalábbis nem tudok ilyesmiről.


Azt mondták, hogy a kínai vakcina bizonytalan, ami igaz is: nincs megfelelően hitelesen tesztelve, sok a hamisítvány.

Te vennél olyan gyártól autót, amelyikről mindenki mondja, hogy vagy van benne motor vagy fékrendszer vagy nincs, és ezt ők is elismerik?! Attól, hogy azt mondod, hogy nem, még nem leszel autóellenes, lehet, hogy csak egy megbízhatóbb, biztonságosabb autóra vágysz. Pláne ha azt hazai forgalomba hozás előtt max. szúrópróbaszerűen ellenőrzik, és nincs módod utólag reklamálni. Annyiból nem jó a példa, hogy az autóra kötelesek adni garanciát, de senkinek nem adnak kétszer két oltást, főleg ha azt hiszi, hogy ő jó kínai oltást kapott. Amúgy ez a legdrágább.


A nemzeti konzultáció egy csalás. Ezzel a szemfényvesztéssel egyébként Hitler is élt már, akkor is ezzel hülyítették a népet. A Fidesz egyébként sokat tanult tőlük, és nem sokkal jobbak a szándékaik.


Mindegy, hány ember vett részt a konzultációban, mi értelme van annak? Miért nem szakemberek döntenek, akik értenek a szakkérdéshez, és miért nem ők vállalják a felelősséget? Ez csak arra jó, hogy elhitessék, hogy a nép akarja ezt vagy azt, és áthárítsák a felelősséget, holott nem igaz. Akkor írnának ki népszavazást érdemi kérdésekkel, ha annyira érdekli a nép véleménye őket, az legalább lehet hiteles!


Nagyon ügyesen elmondja hogy milyen alávaló, aki az EU-s ellenőrzést elvárja a gyógyszerek iránt, de hát sajnos valamiért nálunk elég alacsony a közbizalom, mert Orbán elég erélyesen gyakorol nyomást a szakemberekre is. Értsd: úgy kell szakérteni, ahogy ő akarja, nem függetlenül, kizárólag tudományos alapon. Az EU ebben legalább egy garancia volt. Oroszország is kamuzott, hogy kezdeményezték az oltás EU-s jóváhagyását, amit az EU illetékese megcáfolt.


2:20 környékén Orbán továbbra is hazudik: senki nem mondta, hogy a magyar orvosok véleményét általánosságban gyengébbnek tekintik a brüsszeli orvosokénál, egyszerűen nincsenek a magyar orvosok megfelelő döntéshelyzetben, nem kapnak megfelelő lehetőséget, kényszerhelyzetben vannak. A magyar FÜGGETLEN orvosok többsége szintén rossz véleménnyel van a kínai és orosz vakcinákról, ők is azt mondják, hogy az EU-s engedély is fontos.


3:26-nál a konkrét Mészáros agyontámogatásával szembeni kritikát, ami arról szólt, hogy jobb lett volna inkább munkanélkülieket, csökkentett fizetésért dolgozókat, stb. támogatni, csak vörösbárózott, vagyis ellentámadott, de nem mondott semmi konkrétumot, hogy kikre gondolt, pláne, hogy ez miért volt igazán jó az államnak és az állampolgároknak.


Bocs, de tovább nem hallgattam ezt a hazugságfolyamot.

2021. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!