Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem van a rettegésből,...

Elegem van a rettegésből, inkább vállalom a halált?

Figyelt kérdés
Életem nagy részét már leéltem, folyamatosan azt hallgatom, milyen borzasztó a helyzet, rengetegen belehaltak a vírusba. Eddig állandóan rettegtem, nem merek szinte sehova menni, de mától megyek. Oltást nem akarok, nem bízom benne, ki tudja, 1-2-5 év múlva milyen mellékhatásai lesznek, neurológiai bajok, stb. Vége, ennél már jobb, ha rábízom a természetre. Élni már nem szeretnék, nincs jövőkép. Egyedül a fájdalomtól és a fulladástól félek, de már az is jobb lesz, mint ez az állandó ijesztgetés, félelem, rettegés...

2021. febr. 17. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem értem.Hova mész?Ha az életed nagy részét leélted akkor letudtad a kommunizmust is,ehhez képest a covid szót sem érdemel..
2021. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Túltoltál valamit. A halál jobb, mint egy oltás? Ez egy sima vakcina. És ez nem 2021-re szól, ugyan úgy, mint az influenza oltást, évente belehet majd adatni magadnak, ez a vírus köztünk marad.

Szóval ilyen alapon leélheted az egész életed rettegésben.

Az oltás kockázata közel 0. Az, hogy kimész az utcára, sokkal veszélyesebb. Hogy baleseted lesz, sokkal valószínűbb. Az, hogy cigizel, alkoholizálsz, eszed a cukros szarokat, amik okozzák a csilliárd következményt... ezek sokkal sokkal veszélyesebbek, mégsem élünk rettegésben. Ha pedig fiatal vagy, akkor ezek a dolgok rád több száz ezerszer nagyobb kockázatot jelentenek, ajaj ha biciklire ülsz, ne tudd meg mekkora veszélyben vagy statisztikailag egy vírushoz képest.

Szóval nyugi.

2021. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az én életemben, (több, mint 60 vagyok), nem volt kommunizmus, szocializmus volt. Nekem, bár soha nem voltam párttag, teljesen élhető volt az a rendszer, jóval kiszámíthatóbb, mint ez a mostani. Soha nem éltem rettegésben, most viszont már tényleg félek. De jobb lenne inkább túl lenni rajta, én így érzem.
2021. febr. 17. 13:20
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Inkább a halál mint az oltás ? Ez troll vagy provokátor ...
2021. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

"Élni már nem szeretnék,..."


Engedj be egy-két öregezőt a házadba! Gyorsan megoldják a problémádat.

2021. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Van jogsid? Gondolom nincs, és sohasem vezettél, mivel a leggyakoribb halálozási ok fiatalok között a baleset.

Voltál életed során nyaralni? Biztos nem, mivel ahhoz közlekedni kell, te pedig rettegsz.

Ettél életed során cukros, zsíros finom vackokat? 100%, h nem mivel koleszterint, magas vérnyomást, cukorbetegséget... okoz.

Neked szar életed van/volt.

2021. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Eddig a vírustól rettegtél, most meg az oltástól. Nem jutottal sokkal előbbre.
2021. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Influenza ellen rendszeresen oltattam magam, sőt, minden oltásom megvan. De ebben az oltásban, ilyen tájékoztatás mellett nem bízom. Több, mint 6 évtizedem alatt abszolút egészséges életmódot folytattam, 45 éve vezetek, még koccanásom sem volt. (Tudom, ez csak szerencse). De ebből az állandó riogatásból már elegem van, nem vagyok nyugodt, és már nagyon nincs életkedvem ebben a bezártságban.
2021. febr. 17. 13:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed. Ha nincs benned félelem jobb lesz élni is nem csak meghalni.
2021. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
45 évig vezettél, akkor hova szarsz be? Túlélted a korod vezető halálozási okát. Az jobb lenne, ha eltitkolnák, hogy mennyien halnak meg? Ha ennyire be vagy reccsenve, örülhetnél, hogy van ellenszer. Debrecenbe építik a vakcina gyárat, aztán itt is lehet majd gyártani a korona oltást, a többi tucat oltással, amit a gyerekek kapnak meg. Ez már itt marad, ne szarj be. A Földön az átlagéletkor ilyen magas még nemigen volt, a tudomány megfékezett 3 tucat olyan betegséget, amibe régen már belehaltál volna. Örülj neki. És ha egészséges vagy valóban, akkor sem valószínű, hogy meghalnál, vagy súlyos szövődményed lenne utána. Lazábbra kell venned a dolgot, látni az élet igazi kockázatait.
2021. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!