Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2853 új fertőzött és 100...

2853 új fertőzött és 100 feletti halott. Ez azt bizonyítja, hogy április előtt teljesen értelmetlen nyitásról beszélni és inkább szigorítás kellene enyhítés helyett?

Figyelt kérdés
Még mindig sok a szabálytalanság, sok a csapatban kirándulgató, stb. Nagyon alábbhagyott a fegyelem.
2021. febr. 18. 08:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
4%

Én csak egyet nem értek. Ilyen hozzászólások hogyan kapnak 100%-ot?

A halottnak csók, tessék lássék korlátozó intézkedéseket kegyetlen diktatúrának élik meg, miközben pontosan ezek az intézkedések az okai, hogy még mindig ekkora a járvány. Ausztrália és Új-Zéland megoldotta azzal, hogy komolyan vette. "Nem is működnek a korlátozások". Persze , mert meg sem próbáltuk.

2021. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
66%

Hagyjátok rá....Csekély értelmű medvebocs úgysem fogja megérteni😋😋

Hallgasd a tv-ben a híreket Kérdező🤣🤣

2021. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem érint a szigorítás,se semmi..

Otthon is be lehet baxni,,étterembe nem járok,,nem vagyok lusta főzni...

Nem megyek kirándulni,minek ? kimegyek a házból kerti faházba,benyomom a kertiparty hangfalakat,,azt grillezek egyet meg jól bebaxok..

Aztánakkó most minek strapájam magam,,én minek menjek,,mikor inkább ide jönnének az ismik...

2021. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, én már foglaltam szállást külföldön március végére. Ehhez mit szólsz? :)
2021. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
78%

9:02

1.Szigeteket ne hasonlítgass Európa egyik fő tranzitországához...

2. Az intézkedések rohadtul nincsenek arányban a vírus veszélyességével, sokkal nagyobb kárt okoznak, mint a hasznuk.

3. Senki nem tiltja, hogy otthon maszkban hómoffiszolj, és beoltasd magad amint tudod.

4. Ezek szerint a nagymamagyilkos Svédországban már mindmeghaltak.

2021. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%
9:03 a kádári kisembert hallhatták.
2021. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
54%

Ja itt Kádáros balatoni jólét van..

Ezámm a faxa...

2021. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
12%
Fölösleges, a koronanáthába még senki nem halt bele.
2021. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
88%

“Ezeket nevezitek ti szigorításnak?

Egész napos kijárási tilalom kellene és akkor megoldódna a vírus helyzet. Plázák, ruhaüzletek, nem-létszükségletű dolgok bezárva, stb.

Ez így kb észrevehetetlen korlátozás.“


Tavaly 3 világhírű ruhamárka a Promod, Camaieu, Vagabond bezárt tavaly, idén a Cosmos city 20 üzlete...

2021. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%
9:11 sajnos ezeknek hiába mondod hányan mennek tönkre, nem érdekli őket, mert a lezárások bármilyen árat megérnek szerintük. Nem tudom magukhoz térnek e valaha ezek a rettegők, mert most is fosatja őke a média a long covidos meg a mutáncsos cikkekkel.
2021. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!