Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sikerűlt amit Orbán Viktor...

Sikerűlt amit Orbán Viktor mondott?

Figyelt kérdés

November 11-én szigorú intézkedések léptek életbe, tudjuk mi, az este 8-tól 5-ig tartó kijárási tilalom. Amikor el életbelépett két nappal Orbán a videóüzenetben ezeket elmondta, hogy mik lesznek nov.11-től és a végén mondta, hogy nehéz idòszak lesz ez az "akkor még pár hét", (most pár hónspnál tartunk és ki is tart sajnis még hónapokig szerintem) a legvégén pedig mondta, hogy ha ezeket betartjuk, akkor "újra együtt sikerűlni fog" zárta a kofmányfő a videót.


Az a valami, nem tudom mi, de amire mondta Orbán, hogy sikerűlni fog, sikerűlt hát?


Azért kérdezem, mert annyira meguntam egy év alatt a koronavírus témát, hogy nem is olvasok semmit ami koronavírusos dologról szól, belefáradtam a témába.



2021. febr. 19. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy mindent maximálisan betartottunk.Tehát most már jöhet a buli az újranyitás után.
2021. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Remélem O1G le is mond, az sikerülhetne!!!
2021. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"... nem is olvasok semmit ami koronavírusos dologról szól, belefáradtam a témába."

Csak akkor azt nem értem, hogy miért írsz ki a koronavírus járvánnyal kapcsolatos kérdést??🤔🤔🤔

2021. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Sikerűlt amit Orbán Viktor mondott?"


Még olyan nem volt!

2021. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem MÉG NEM síkerűlt a kormány által áhitatott totális diktatúra kiépítése.
2021. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyurcsány : gyerünk gyerünk,,csináááljuk meg,,csináljuk meeg !

Orbán: Tisztelt hölgyeim és uraim,,sikeresen megcsináltuk azt a valamit,,amit még el sem kezdtünk !

2021. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Orbán amúgy a társaival elmehetne már innen.
2021. febr. 19. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
7# te is...
2021. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 molnarmarcell21 ***** válasza:

Igen, sikerült; december közepén tetőzött a járvány, aztán a korlátozásoknak köszönhetően 2 hónapig csökkenő tendencia volt.


Tavasszal is épp ez volt, a március végi korlátozások után május elején volt a tetőzés, aztán 2 hónap múlva, július végén indult a második hullám.

2021. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!