Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még januárban regisztráltam...

Még januárban regisztráltam oltásra, ezek szerint koromtól és egészségemtől függetlenül áprilisig várhatóan megkapom az oltást?

Figyelt kérdés
Orbán tegnap rádióban azt mondta, hogy aki addig regisztrált az húsvétig megkapja az oltást. Vagy ez tolódhat ha mondjuk most sok idősebb elkezd regisztrálni és azokat elém veszik?
2021. febr. 20. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nyáron se lesz elég
2021. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért mondaná Orbán ha nem igaz?
2021. febr. 20. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd valamikor ősszel legfeljebb.

Én is regisztráltam, de ha valami kínai cuccal próbálnának közelíteni... Hát azt átengedem másnak.

2021. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16:18: te tényleg ennyire naiv vagy?
2021. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3


Az, hogy te nem oltatod be magad mert elutasítod a vakcinát az miattad csúszik akkor


#4

Most, hogy van kínai meg orosz vakcina is nyílván látják , hogy mennyit rendeltek belőle és kiszámíthatóbb mennyi jön mint a pfizerből

2021. febr. 20. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:
2 ismim par hete regisztralt, 40 evesek es jovoheten mar oltjak oket
2021. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esélyesen igen, ha jó neked a kínai is.
2021. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16:20: nem utasítom el, de a kínaiban nem bízom. Bocsánat.
2021. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak Orbán szokások hülyítése. Majd következő hónapban meg április lesz, ugyanúgy, mint a korlátozásokkal, csak ha most bemondaná, hogy őszig lezárás mert nincs vakcina, akkor a fejét venné a nép. Így meg folyamatosan tudja hitegetni az embereket, aztán majd hirtelen nem lesz semmi egyikből sem, természetesen sorosmigránssorosgyúrcsányelmútnyócévlipsiksoros miatt 😀
2021. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!