Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért akarja elérni,...

Orbán miért akarja elérni, hogy még az oltásra regisztráltak se "oltakozzanak"?

Figyelt kérdés

„Magyarországon az oltás önkéntes és ingyenes. Tehát amikor valaki elmegy az oltópontra – akik regisztráltak, azokat oltjuk be – ott közlik vele, hogy milyen vakcinát tudnak neki adni. És ha nem kell, akkor nem fogadja el, hanem elmegy a sor végére, és ha van olyan vakcina, amilyet szeretne, majd ismét értesíteni fogjuk”

/Orbán V./

Én regisztráltam, és nem fogok azért egy napot el...ni, hogy valami 50 km-re lévő oltóponton közöljék velem, hogy valami orosz vagy kínai trutyit akarnak belém fecskendezni, amit természetesen nem kérek. Én dolgozom, nincs ilyen potyakörökre időm, főleg nem 3 nap.

Szerbeknél már regisztráció során kilehetett választani, hogy melyik vakcinával szeretné beoltatni magát valaki. Itt miért nem lehetett ezt megoldani?

Így is nagy az elutasítás és a bizalmatlanság az oltással kapcsolatban, és ezt képesek naponta növelni.


2021. febr. 6. 23:01
1 2
 1/17 KárpátokGéniusza ***** válasza:
86%

Jogos a kérdés!


Orbanisztánban nem a Fidesz van az emberekért, hanem az emberek a Fideszért.


10 év után gondolom ez mindenkinek világos.

2021. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 KárpátokGéniusza ***** válasza:
100%
1 folyt: szerintem inkább csak azt akarja elérni hogy ne válogassanak, ezért nehezíti meg
2021. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

[link]


:)))

2021. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez egyenes folyamodványa annak amit orbán a járvány kitörése után csinál. Meg kell nézni a nyilatkozatait. Mint egy törpe napóleon, vezénylő tábornoknak képzeli magát. Egy éve harcol, csatákat nyer támad bekerít, védekezik. De ez úgy látszik bejön a szavazóinak.

Most meg van sértődve hogy az emberek nem rohannak boldogan az oltópontokra a dr prof Szíjártó által jóváhagyott kínai vakcináért.

És fenyeget.

Vegyen már neki valaki egy terepasztalt kis katonákkal, nyunyóka és szlávik figurával és tüskés vírusgömböcskékkel aztán játssza ott a vezértábornokot.

Hadd döntsem már el ebben az illiberális jogállamban, hogy milyen szart adatok be magamnak.

2021. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem azt akarja elérni. Csak felháboritja, hogy egyesek esetleg ki akarnak logni a sorbol, önálloskodnak mint valami nyamvadt civil! Csak a katonás rend és fegyelem az elfogadhato számára. Különben KUSSSSSS! Sipirc a sor végére!
2021. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert megrendelte, és fél, hogy a nyakán marad.

Ez engem is felháborít. Nem fogom a kínai vakcinával beoltatni magam.

Remélem ebbe már belebukik. Szerintem a kínait senki nem fogja kérni.

2021. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam h Indonéziában külön oltószert fejlesztettek. Én azzal szeretném. Addig várok amíg az nem lesz.
2021. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott kapsz egy piros festék pontot a yogitól a homlokodra aztán meg vagy védve.
2021. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg úgy tudom, hogy már az e-mailben is benne lesz, hogy melyik oltás elérhető épp. Ha nem kell,, akkor nem mész.
2021. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Legalábbis 1 ismerősöm, aki kapott ilyen e-mailt annak benne volt, hogy pfizer. De ő eü dolgozó. Ő konkrétan azt mondta, hogy a kínait is elfogadta volna, ha azt ajánlják, mert nagyon veszélyes ez a "sz@r vírus" és látott meghalni 40 alattiakat is.
2021. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!