Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Kétfarkú Kutyapárt nem...

Ha a Kétfarkú Kutyapárt nem fog jövőre behódolni Gyurcsánynak akkor a ballibek őket is szanaszét fogják mocskolni?

Figyelt kérdés

A ballibek szerint mindenki, aki nem fogad szót Gyurcsánynak az Orbán híve és a fidesz megvette kilóra. Amikor volt a budapesti főpolgármester választás, akkor pl Puzsér ellen az volt a fő érvük, hogy Orbán szolgája és kesztyűbábja. Mindez csak azért, mert Robi nem akart beállni a Karácsony-Gyurcsány koalíció mögé.


Thürmert is a 444.hu és hasonló ballib portálok rendszeresen "Orbán pártkatonájának" nevezik, mivel ő sem szeretne Gyurcsánynak szót fogadni. Holott én egyszer még élőben is találkoztam Thürmerrel és hallottam a szavazóival beszélgetni, se ő se a szavazói közt nem hallottam egyetlenegy pozitív szavat sem Orbánról se a fideszről. Teljesen józanul kritizálták a kormányt.

Még a weboldalukon sem láttam, hogy támogatnák a fideszt, néha konkrét dolgokban egyetértenek velük, de alapvetően mindig kormányellenesek szoktak lenni, mert Thürmer szerint egy vérbeli kommunista soha nem támogathat egy kapitalista kormányt.

De mint mondtam, mivel nem fogtak össze Gyurcsánnyal így az összes ballib portál szerint Orbán ádáz pártkatonái.


Ha jövőre a Kutyapárt nem fog úgy fütyülni ahogyan Gyurcsány akarja majd, akkor a 444 és az összes hasonló portál mind arról fog majd írni, hogy a Kutyapártot Orbán megvette kilóra?



2021. febr. 20. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nagy valószínűséggel igen. Néhány "előrelátó" kommentelő egyébként már ma is mocskolja őket.
2021. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

jó lenne, ha nem lennél 1bites. pontosan azt csinálod, ami ellen itt épp felszólalsz, összemosol dolgokat, mert neked csak 2 irány létezik.


baloldali liberális nem egyenlő azzal, hogy Gyurcsány. Akármennyire is szeretnétek ezt a látszatot kelteni, ez nem igaz. Ahogy nem igaz az sem, hogy aki nem Gyurcsánnyal van, az Orbánnal. Kész, ennyire egyszerű. A fekete-fehér gondolkodás nagyon primitív, lekellene már szokni róla!

2021. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Nem írtam sehol sem "baloldali liberális" szót. Itt arról a kifejezett magyarországi sajátosságról írok, amit ballibaizmusnak nevezhetünk. A ballibaizmus egyik sajátossága, hogyha nem isteníted és borulsz le Gyurcsánynak, akkor fideszbérenc fidesz pártkatona vagy. Ez olyasmi ami a ballib portálokon szokott menni, meg amit a volt SZDSZ-es "értelmiségiek" szoktak hangoztatni.

2021. febr. 21. 00:04
 4/8 A kérdező kommentje:

#2


A baloldali liberalizmus normális hangvételű kritikát alkalmaz a kormány ellen.


Míg a ballibaizmus csak azt a kormányellenes kritikát fogadja el, ami hisztérikus epileptikus rángatózázzal jár együtt, miközben Gyurcsány Ferenc iránt

dicsőítő ódákat zeng.


Mivel a baloldali liberalizmus túl racionális és higgadt, ezért a ballibaizmus szerint az "kódolt orbánizmus", így el kell pusztítani. Ezért Magyarországon nem is nagyon van jelen, nem jelentős tényező.

Itt szinte mindig ballibekről van szó, akik pl a parlamentben fetrengenek "a náci diktatúra áldozataiként" (lásd pl Kunhalmi rángatózását az országház folyosóján)

2021. febr. 21. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Próbálod sulykolni a fideszpropagandát, hogy ellenzék = Gyurcsány, de nagyon izzadtságszagú.


Összefogás van az ellenzéki pártok között, mert máshogy nem lehet nyerni a fidesz rendszerében, de ez kényszerösszefogás, nem azt jelenti, hogy minden kormáynellenes Fletó híve lenne.

2021. febr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki összefog Gyúrcsánnyal, az garantáltan a fidesznek segít. Mert Orbán Gyúrcsányra 2010-ben már egyszer megsemmisítő csapást mért.


Így mivel számomra Orbán leváltása fontos, ezért elsőrendű célnak tűzöm ki gyúrcsány mihamarabbi eliminálását.

2021. febr. 21. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit szanaszét szoktak mocskolni.
2021. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a fideszen kívül senki nem mocskolódik
2021. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!