Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha működnek a korlátozó...

Ha működnek a korlátozó intézkedések, akkor miért emelkedik megint a járványgörbe?

Figyelt kérdés
Ha olyan jó a 20 órai kijárási tilalom, a konditermek, vendéglátóipari egységek bezárása, és kb nincs hova menni?

2021. febr. 21. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
"6. Mert a hülye barom a boltban összefogdossa a zsemlét és visszarakja. (Miután a bevásárlókocsit/kosarat 200 másik után megfogta)" A kornavírus így nem terjed, ha pl egy valódi kronavírusus összeköhög egy zsemlét e´s vsiszarakja, maga a vírus pár másodperc alatt megsemmisül, így nem fgertözöképes.
2021. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem

-mindenki unja már mióta bevagyunk korlátozva unalmas

- jön a jó idő

- nincs semmi intezkedés arra hogy ha a munkával végeztek az emberek a bevásárló központokba 15-18h ig ne egymáson legyenek az emberek/kinek ki van írva tartsad a 1,5m távolságot de ja a pénztárnál hogyan?/

- ezerért veszek én már csak csomagolt szeletelt kenyeret mert igen a h*lyéje /tisztelet a kivételnek/ össze fogdozza mint a h*lye gyerek


- mondjuk ki szerintem nyugottan hogy ez lesz rosszabb is

2021. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Én múltkor az AUchanban azt láttam, hogy a bevásárlókocsi lehajtható részén ült a kisgyerek, és a kocsi tolós részét NYALOGATTA! Az apja végignézte, és csak ennyi tett hozzá: "jajj most az jó neked, hogy megeszed?"


Ilyen undorító emberek vannak.

2021. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
A maszk tesz betegge. Bakteriumtanya meg oxigenhianyos allapot.
2021. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert ugy akartak.. azert emelkedik
2021. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Mert a kormánynak romló statisztikákra van szüksége.
2021. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Repulovel egyre kevesebben utaznak a karanten miatt, viszont a hatarokon kulfoldrol barki bejohet ellenorzes nelkul kocsival. Max. idonkent elkerik a munkavallalasi szerzodest.

En pl. Hollandiaban elek es ismeroseim heti-2 heti szinten ingaznak par napert.(csak azt nem tudom miert nem maradnak a valagukon) Ugyanez a helyzet a nemeteknel, az osztrakoknal...

2021. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És akkor nem kell pcr teszt se ha mondjuk megállítanak vkit?Ki tudja?Lehet megállítják őket egyszer és akkor mi lesz?
2021. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!