Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak milyen emberbarát...

Gyurcsánynak milyen emberbarát intézkedései voltak?

Figyelt kérdés

Most hogy a közvélemény kutatások szerint visszatér az ellenzék ideje visszaemlékezni mi is volt akkor. Sajnos én magam hiába akartam, nem tudtam egyetlen emberbarát intézkedést sem találni.


Gyurcsány aerában duplájára emelték a villanyt, triplájára a gázárát. A minimálbér több mint felét elvitte a rezsi. Nem volt béremelés sosem és még csökkentették is a fizetéseket. Adóemelés volt, meg akarták adóztatni a nyugdíjat. Elvették a 13. havi nyugdíjat, bevezették a vizitdíjat, gyógyszer felírási díjat. El akarták az egész egészségügyet privatizálni. Államcsőd volt; nem tudták utalni a nyugdíjat csak pár nap késéssel, amikor az IMF hitel bejött. Hatalmas korrupció: mindent a Strabag nyeret, nem fizették ki az alvállalkozókat a hídnál, öngyilkosok lettek, rengeteg magyar család ment tönkre. Akik tüntettek ezért, szemmagasságú gumilövedékeket kaptak. Borzalmas visszagondolni arra a korszakra. Minden tekintetben előrelépés volt az elmúlt 10 év alatt, még ha nem is élünk luxusban, de minden tekintetben jobb lett ha megnézed


Milyen emberbarát pozitív intézkedések voltak Gyurcsányék alatt?



2021. febr. 11. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Jó kérdés, de talán nem veled van a baj, a semmire ugyanis nem lehet visszaemlékezni.
2021. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Elsőként szeretnék neked gratulálni ahhoz, hogy a fidesz brossúrát hibamentesen visszaböfögted. Jár a krumpli.

Egyébként Gyurcsány úr rengeteg tisztességes dologba belekezdett. Pl szeretett volna valamit tenni az egészségüggyel, valódi reformokkal kísérletezett. Botránynak nevezte, hogy a szegényebb diákok nem kapnak megfelelő oktatást, ebben is lépett.

Csökkentette az ÁFÁ-t, tudodm, amit mindenki fizet 20 százalék alá. Az ő idejében a maihoz képest kevesebb lopás volt, valódi sajtószabadság létezett, az egyetemek éltek és virágoztak. Az osotbaság nem volt erény, a fasiszta celebek pedig szóhoz sem jutottak.

Igen, a gázár... Piaci alapon lett volna, de gondolj csak bele, mennyivel kevesebbet fizetnél ma, ha valódi piaci alapú gázárt fizetnél, nem a fideSS által meghatározottat.

Hja, és rendes, gondolkoó emberek ültek a kormányában. Amit ma egyetlen csicskáról, vagy fideszpicsáról nem mondhatsz el.

Nem elég ennyi?

2021. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Mi lett jobb? Benzinár? A 27%-os áfa? Az ingatlanok árának kb megduplázódása? Az élelmiszer árak folyamatos növekedése? Az, hogy az euró lassan 400 Ft? Az, hogy az építőanyagok áfája nőtt? Esetleg az, hogy fél évet kell várni egy mr-re, vagy ct-re?
2021. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Lemondott 😃

Nem vagyok fideszes, mielőtt rám támadtok, de Gyurcsány sem volt jobb semmivel.

2021. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem jobb...
2021. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
emlékszem volt vmi kakaóbiztos számítógép program:D
2021. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező honnan veszed, hogy visszatér az ellenzék? Szerintem kizárt dolog. Most csak a járvány miatt van kisebb váltóhangulat, de messze nem olyan mint 2010-ben.
2021. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzék össztámogatottsága elérte, talán meg is előzte a kormányét. Ha végre lesz közös miniszterelnök jelölt, akkor jók az esélyek.
2021. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány egy alkoholista megalomániás hazudozó. Ennyi.

Én is megéltem, mint akkori középosztálybeli becsületes honpolgar a saját bőrömön az "áldozatos" éveit. Folyamatosan életszínvonal zuhanás volt. A devizahiteleseket se felejtsük ki.

Amúgy nagyon remélem, hogy elegen emlékeznek még majd 2022- ben is arra a bizonyos 8 évre!!!

2021. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
ezért kell majd a fideszeseknek széttrollkodni az előválasztást, megválasztva a legdebilebb jelöltet, bár nem lesz egyszerű kiválasztani mert annyi van köztük
2021. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!