Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi indokolja még a korlátozáso...

Mi indokolja még a korlátozásokat a politikusok részéről?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt nem értem hogy mennyi az elfogadható beteg, vagy ezt hány évig csinálhatják még a mocskok.

2021. febr. 21. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
A kórházak túlterheltsége az oka, összeomlik így is az egészségügyi rendszer. Ha pedig ez megtörténik, akkor az emberek tudják, hogy kiket okoljanak. A politikusok gondolom ettől félnek főleg.
2021. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Influenza alatt sem terhelődik túl, nem értem.

21 embert ismerek aki átesett rajta hivatalosan egyik sem szorult kórházi kezelésre, a legrosszabb 3 hétig volt beteg erős influenzás tünetekkel , a többi 20 megfázással(nagyon enyhe, vagy erős) túl esett rajta.

2021. febr. 21. 13:56
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Én meg csak hármat ismerek, abból kettő meghalt, egy pedig jelenleg lélegeztetőn van.

A saját környezeted alapján ezt nem tudod jól megítélni. Egy kórházi dolgozó viszont, aki látja, hogy mi zajlik (nekem családomban egy orvos és egy ápolónő van), gondolom nem jókedvében leterhelt vagy köt valakit lélegeztetőre.

Ez nem egy influenzavírus, tök más család és teljesen más tüneteket idézhet elő.

2021. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Kényelmes, hogy ebben a diktatúrában bármit megtehetnek, mert még tüntetni is tilos. Azonkívül szeretnék tönkretenni a kisvállalkozásokat, hogy a multik még nagyobb teret hódítsanak.
2021. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem hogy a multiban vagy a kaszinóban miért nem fertőz a vírus, de állatkertben már halálos.

Azt sem értem hogy miért nem fertőzz nappal és miért csak este 8 után fertőzz a virus.

Amit meg végképp nem értek hogy az oltás miért 1 évre add védettséget, amig a természetes fertőzésből felépülés csak hónapokig jó, mi van.

2021. febr. 21. 14:06
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem egy évig,fél évig állítólag mármint az oltásra gondolok.Nem is értem az is minek,a mutációkra nem ér sz@rt se és egészséges fialoknak pedig amúgyis teljesen felesleges.Nyilván aki kéri minden joga meg van hozzá csakhát utazni nem fog tudni vele mert nem fogadja el minden ország se a kínait,se az oroszt amit annyira propagálnak
2021. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert értetlen vagy..kerdezd meg a szomszed csaladjat, 44 evesen most halt bele az apuka..
2021. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
A kaszinóba nem fertőz mert ez az érdek és este 8 után igen😊Aki akarja símán ki tudja játszani ha már kaszinózni is lehet és zsúfolt boltok is vannak azért és jachtozni is lehet😉😉
2021. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Te kevered a dolgokat. A korlátozások többsége a politikusok inkompetenciája és az emberek sötétsége miatt olyan, amilyen.

A másik dolog meg a valóság, ahogyan egy vírus fertőzni tud, ez konkrétan cseppfertőzéssel, ezért természetesen mindenhol és mindig tud fertőzni.

A nukleinsav (RNS itt) másolódik, a másolás során egy "hiba" történik, amit mutációnak is hívunk és egy új genetikai kódú vírus jön létre. Ami ellen a régi oltás nem jó, mert az új kód miatt az immunsejtek nem ismerik fel az új vírust.

Az rns-ben kódolt információ alapján szintetizálja a mi sejtünk a vírus fehérjeburkát is, ezt a fehérjét ismeri fel az immunsejt és így semmisíti meg. A fehérjék aminosavakból állnak, az aminosavak a genetikai kód alapján kerülnek egymás mellé, a hiba/mutáció miatt egy másik aminosav jön a képbe, megváltozik a fehérje összetétele, az immunsejt nem ismeri fel ezt és az új vírus tovább másolgatja magát a mi sejtjeinkben.

2021. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Influenzába is bele lehet halni nemcsak a covid a covid a covid és a covid van a világon.Kérdezd meg apámat hogy szepszis hogy vitte el és anyámat hogy tüdőgyulladás hogy vitte el,ok?
2021. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!