Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok hogy Dúró Dóra...

Támogatnátok hogy Dúró Dóra legyen Magyarország első női miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

Dúró Dóra egy tanult erős és szókimondó nő,akinek mindene a haza és a család.


Ha hatalomra kerülne keményen szétcsapna a haza ellenségei közt,a meggyötört nemzetet pedig talpra állítaná az évtizedek óta taró Orbán-Gyurcsány váltókormányzás pusztításai után.



Támogatnátok hogy ő legyen Magyarország első női miniszterelnöke?



2021. febr. 21. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

A nézetei nagyon rendben vannak és egyenesek!

De vajon mennyire lenne erős kezű és mennyire tudná tartani magát a folyamatos agresszív libsi támadásokkal szemben az jó kérdés...

2021. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező

A Mi Hazánknak előbb be kellene jutnia egyáltalán a parlamentbe a legközelebbi választáson. Nagyon nem az a kategória Dúró Dóra akinek ezen kellene gondolkodnia. Inkább azon, hogy lesz-e parlamenti képviselő vagy sem. Remélem az lesz.

2021. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
54%
Isten áldjon meg engem azzal, hogy ez a nő sose lesz miniszterelnök. A tettei utan, azt is elképzelném, hogy ha megkapná ezt a szerepet, kivégeztetné a melegeket. Buta mint a szemét.
2021. márc. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Lacás1976 ***** válasza:
44%
Ugyvan 13 as ritka ostoba egy nő remélem be se jutnak a parlamentbe. Én is meleg vagyok és nem akarok félelembe élni köszi. "Rendben vannak a nézetei" melyik univerzumban?
2021. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Itt! A melegeket akik provokálnak és magamutogatóak és a Priskin vonaglását, azokat én is a Dunába lőném. Otthon a 4 fal között csinálják az nem érdekel és nem is zavar, mert nem látom.
2021. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem támogatom.

Legyen inkább Donáth Anna, ő nem olyan degenerált.

2021. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Donáth még szarabb lenne.
2021. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
mindkettőt hármasban fuhuuu! nagyon répáznám őket
2021. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
:DDD
2021. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

A Donáth egy ostoba baloldali kommunista picsa!

Nem kérünk a baloldalból! Akkora kárt tettek az országban, hogy Orbán 100 év alatt nem tud annyit ellopni, mint ők, pedig ő se kutya!

2021. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!