Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még így jövőm Magyarországon?

Van még így jövőm Magyarországon?

Figyelt kérdés

Gyimesföldi csángó vagyok, azonban homoszexuális is, ezért a családom kitagadott még 16 éves koromban. Akkor kollégiumban éltem még 2 évet, aztán ahogy betöltöttem a 18-at, átköltöztem az anyaországba.


4 éve élek itt, most vagyok 22 éves, azonban nem találom a helyem. Annyira erősen kétfelé van szakadva az ország a jobb- és baloldali póluson, hogy nem tudok belilleszkedni sehova. A baloldaliak azért néznek ki maguk közül, mert határon túli magyar vagyok, ez a beszédemen is nagyon érződik, a jobboldaliak pedig azért taszítanak ki, mert homoszexuális vagyok.


Érdemes még itt küzdenem, vagy csak romlani fog ez?



2021. febr. 21. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármelyik oldalra beilleszkedned? Inkább örülj, hogy mind két oldalt kritikusan tudod kezelni, nem csak elhiszed, amit a vezéreik mondanak.
2021. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én csak egy közösséget szeretnék, ahova tartozhatok, de nem megy.

Hiányoznak a keresztény közösségek is, gyerekkoromban az az egyik legfontosabb alapja volt a falunak, ahol éltem, de itt is ugyanaz van, hogyha megtudják, hogy meleg vagyok, már nem látnak szívesen.

2021. febr. 21. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ország nem csak baloldaliakból meg jobboldaliakból áll, és azok közül is csak a legelvakultabbakra illik a leírásod.
2021. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ideológiai alapon próbálj meg barátkozni, ne ez legyen a legfontosabb, mert ezek csak az emberek megosztására jók a jelenlegi elvakult formában. Mondjuk a jelenlegi helyzetben sok társasági lehetőséget nem tudok mondani sajnos, sokan nehezen bírjuk már ezt a bezártságot.
2021. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy homoszexuális vagy, de hogy gyimesföldi csángó nem, az egészen biztos.
2021. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, neked mi a problémád? Ugyanannyira jogom van a származásomhoz, mint neked a tiedhez.
2021. febr. 21. 15:39
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Értetlenkedve olvasom, hogy aki baloldali miért is nem fogad el a származásod miatt..meg miből gondolod, hogy ha valaki elutasít miatta, baloldali... A kormánypropagandával ellentétben egy ellenzéki nem veti meg a határontúli magyarokat. Egyébként meg nem kéne ennyire túl politikai kötnyezetbe tenni a dolgot. Talán észreveszik az emberek az akcentusod, s sajátos modorod, nem hiszem hogy ez magámban negatívan hatna bárkire. Homofóbok meg minden csoportban vannak.
2021. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Username666 ***** válasza:
45%
Én alapvetően nem szeretem a melegeket de rajtad látszik hogy normális vagy. Csak azokat ítélem el akik tüntetnek beakarják vezetni a szivárvány meséket és a szivárvány családot.
2021. febr. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Én alapvetően nem szeretem a melegeket de rajtad látszik hogy normális vagy. Csak azokat ítélem el akik tüntetnek beakarják vezetni a szivárvány meséket és a szivárvány családot."


Akkor tévedsz és engem sem bírsz :) Ugyanúgy azt gondolom, hogy a családot a szeretet teszi és nem a szülők neme.

2021. febr. 27. 18:40
 10/14 Username666 ***** válasza:
0%
Nos tulajdonképpen a legfőbb bajom a homoszexualitással, hogy kiakarják írtani a heteroszexuálisakat. Lehet mondani, hogy ez nem igaz de Amerikában pl az USA-ban ezt akarják tenni.
2021. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!