Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélye Fekete Győr Andrásn...

Van esélye Fekete Győr Andrásnak mint az ellenzék miniszterelnök jelöltje?

Figyelt kérdés
Megszavaznák az előválasztáson?

2021. febr. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Hát persze. Aki azt mondja, hogy Zuglóban 120 ember (sic!) lakik, az nyilván érti a dolgát. :D
2021. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Mint a többinek kb. Amúgy is félre fogják lökni a "szövetségesei".
2021. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
#1 Karácsony is főpolgármester lehetett úgy, hogy még azt sem tudta melyik kerület hol van a fővárosban, vagy hogy éppen az ő kerületéhez tartozott egy terület aminek az elhanyagoltsága miatt polgármesterként Tarlóst próbálta hibáztatni. Az alapján FeGyőr sem lóg ki a sorból. :)
2021. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Mint árnyéka délben
2021. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyébként van reális esélye, a teljes népesség kb.15-20 százaléka szerintem Momentumos, amennyire én látom. Szerintem neki az egyedüli szavazótábora az a Momentumosok köre. És inkább olyanok lesznek, aki Momentumos és nem rá szavaz, mint, hogy más szimpatizánsúak (Mszp, Dk, Jobbik) rá szavaznának. De szerintem, egy nagyon jó kampánnyal lehet esélye. Ugyanúgy szerintem Márki-Zay, Karácsony, Dobrev és Jakab is reális eséllyel indul. Én az utolsó kettőt nem szeretném egyébként. Talán Márki-Zay vagy Jakab azzal lehet erősebb az Andrásnál, hogy a bizonytalanokat jobban meg tudja szólítani, de esélye az mindenképp van, ha tudja mozgósítani a fiatalokat.
2021. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

"Hát persze. Aki azt mondja, hogy Zuglóban 120 ember (sic!) lakik, az nyilván érti a dolgát"

Mondjuk, akinek egy minimális esze van az tudja, hogy elszólás volt.

A probléma sokkal inkább azokkal a személyekkel kezdődik, akik halálkomolyan tesznek olyan kijelentéseket, hogy "nőügyekkel nem foglalkozom".


Reálisan nézve pedig valamennyi esélye mindenképp van, viszont a kérdés az, hoyg a programok számítani fognak-e. Ha nem, akkor simán behúzhatja az előválasztást a DK, mivel magasabbra mérik.

Ha viszont számít az embereknek a program, és a momentum jobb programot tud felmutatni, akkor van esélye.

2021. febr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!