Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajna Tímeát miért bántják...

Vajna Tímeát miért bántják sokan miközben senkinek nem ártott?

Figyelt kérdés

A világon rengetegen élnek 20-30-40 évvel idősebb nővel/férfival.


Egyáltalán nem ritka külföldön hogy egy milliárdos férfinak gyönyörű, sok évvel fiatalabb barátnője/felesége van.


Miért foglalkoznak sokan vadidegen emberek szerelmi életével?


Persze, hülyén nézték ki, érdekkapcsolat stb.


De ha nekik így jó volt az miért fáj valakinek?



2021. febr. 22. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kihívja maga ellen az emberek ellenszenvét. Pl Palvin Barbi is a kinézetéből él, de őt mégsem bántják ennyien. Timi 0-24 tolja az ember orra alá a közösségi médiában, hogy mennyi pénze van. Nem állít elő semmilyen tartalomnak nevezhető dolgot, még annyit sem mint egy travelblog, vagy bármilyen influencer, hanem csak képeket tesz fel, hogy nézzétek, gazdag vagyok. A vagyona nagy részét még csak távolról sem társadalmilag elfogadott munkával szerezte, hanem sugar babyként, tehát egy rossz üzenetet közvetítő "ikon". Semmi pozitív nincs a történetében, semmi publikusan vállalható tehetség, amire egy tini lány azt mondaná, hogy reméli, hogy ő is ilyen akar majd lenni, mint egy színész, énekes, modellt, vagy bárki, aki legalább a karrierje elején rengeteget dolgozott azért, hogy eljusson valahova.
2021. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem a támadást, miközben, még ha kicsiben is, de majd minden nő ezt csinálja, hiszen mindenkinek diplomás, azaz pénzes pasi kell.
2021. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!