Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik eddig a Fideszre szavazta...

Akik eddig a Fideszre szavaztak! Őszintén, ti nem vártatok volna többet a pártotoktól a válságkezeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eddig jól lehetett fikázni Gyurcsányt, hogy milyen szarul kezelt egy válságot, de most mi van? Gazdaságilag nem kezelik a válságot, nem tudtak munkahelyeket teremteni, és nem segítenek a bajbajutottakon.

Ugyanakkor Gyurcsány szinten eladósították az országot, de abból sem a valóban rászorulókat segítik, hanem Mészáros Lőrinc vagyona ugrott 400-ról 500 milliárdra valahogy.

Ha őszinte vagy magaddal, te nem számították többre a Fidesztől azok után, hogy Gyurcsányt ennyi időn át ócsárolták, hogy megbukott a 2008-as válságban?



2021. febr. 22. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Nem, pontosan ilyennek kell lennie egy válságkezelésnek, ez a tökéletes
Többet vártal volna tőlük ez igaz, de attól még Fideszes maradok
Többet vártam volna tőlük, és ez volt az utolsó csepp a pohárban, többé nem szavazok rájuk
28 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
csúcsány miatt van most is
2021. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Többet vártam volna.Jelentősen többet.

De,akkor sem fogok Gyurcsányra meg a gender-szivárvány-lmbt koalíciójára szavazni.

2021. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Köszönjük a mai ballib propagandát!

Már szinte hiányzott. De csak szinte.

A kérdésedben megfogalmazott állításaid hazugságok, ezt te is tudod nagyon jól, hiszen semmilyen forrással nem igzoltad.

2021. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Hát persze,hogy másra mutogatnak,mást fikáznak...

Még a konzultációs ív is olyan:

Mások szerint,,egyesek szerint,,ellenzék szerint,,brüsszel szerint,,pistabá szerint,,ezekszerint.......

LOL...

Így csak két lehetőség van:

A miattatok szerint........

Meg a ti akartátok szerint...

2021. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ennél többet máshol sem tettek.
2021. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Többet vártam volna, mindazok után meg főleg, hogy 2010 előtt igen nagyon nagy volt a pofájuk, hogy hogyan kéne válságot kezelni.
2021. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ráadásul semmi önálló gondolatuk nem volt. Kezdetben az osztrákokat majmolták majd a lengyeleket az intézkedésekben. De tény, hogy az egészségügy nálunk teljesített az egyik legrosszabbul, nem csak a gazdaság.

Ezek után van még létjogosultságuk fikázni Gyurcsányt?

2021. febr. 22. 12:25
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Átlátszó kérdés.
2021. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyon csalódott vagyok. Felelős kormány ilyenkor nem adót csökkent, nyugdíjat emel, hitelfizetést felfüggeszt, házvásárlást meg felújítást támogat, hanem megszorít. Lehetőleg már a válság kezdete előtt két évvel, mert az a biztos.
2021. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor bezzeg a kedves kérdezőben az nem merül fel, hogy a " fantasztikus" ellenzék mennyit ártott a nyilatkozataival, hisztizésével, álhíreivel a védekezésben. És akkor Karageriről még nem is beszélve....
2021. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!