Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány hülyesége miatt...

A kormány hülyesége miatt igazoltattak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap a Debreceni Nagyerdei parkban sétálgattam, mivel napközben tavaszias idő volt sokan sétállgattak. Az étel üzletsoron (több büfé, étterem van egymás mellett), vettem egy gyros tálat, de nem lehet megenni mert megtiltotta Orbán. Csak elvitelre lehet. Kifizettem, elkészűlt, átvettem és arrébb mentem, pad sem volt, egy betondarabra letettem a táskám és állva egyik kézzel a tálat tartottam, másik kézzel a villával ettem a gyrost mint egy hajléktalan. Többen jöttek mentek sétáltak, csak én ettem állva. Jött egy rendőrautó és kiszállt két rendőr, közölték igazoltatás. Mondtam rendben. Nem kértek személyit, mert van szolgálati okostelefon náluk és kérték, nevem, címem, anja neve, beütötte és ki is dobta az adatom. Ekkor közölték, hog egy ruházat és csomagátvizsgálás is lesz, oda kellene menni a kocsihoz, kipakolni mindent a táskámból, zsebemből a kocsi motorháztetőjére. Na ekkor mondtam, hogy 5 perc, majd megeszem és utána. Ellenkedtek, hogy egy rendőri intézkedést ne hátráltassak, mert 5 percig nekik várniuk kell és lehet addig egy balesethez kellene menni. Mondtam, hogy akkor is megeszem. Közöltem, hogy a jogszerű rendőri intézkedést nem tagadom meg, mert nem szabad különben előállítanak, meg lesz a kérésük csak megeszem. Mondták, hogy tegyem le, majd utána megeszem, mondtam, nem akkor is megeszem. Látták biztos, h nem bírnak velem és vártak. Megettem és kipakoltam. Közben mondták, hogy ha ők azt mondják, hogy azonnal mutassam meg a cuccom, akkor nem mondhatom, hogy mindjárt, hanem máris. Próbáltak ilyesztgetni, hogy ezért most majd mindjárt be is visznek, nem sz@rakodnak. Mondtam, hogy nyugodtan, vasárnap délután van, bemegyek magukkal, ha kérik, kitelik az időből. A végén átnéztek mindent és elköszöntek. Tudtam, hogy be úgysem visznek, meg ha bevittek volna, nem lett volna nagy gond belőle, mert semmi illegális cucc nem volt nálam, nem is köröztek, semmit nem követtem el és csak letolta volna a felettes őket, hogy annyiért miért vittek be, hogy annyit mondtam, majd mindjárt, ha megeszem a kaját. Oké, már mikor odajöttek köszöntek, én akkor már nem kellemes hangon köszöntem, meg nem hagytam magam, megettem és utána pakoltam ki. Azt is kérdezték, hogy mi járatban vagyok, mondom vasárnapi séta. Kérdezték merre megyek, mondtam, hogy a magánéletem hadd ne teregessem már ki. Ami nem tetszhetett nekik ennyit mondtam, amúgy együttműködtem a hatóság tagjaival.


De vajon, ha gyaloglok sétálok mint a többi ember, akkor is engem szúrtak vona ki, hogy igazoltatnak vagy Orbán Viktor hülyesége miatt, hogy nem lehet bent elfogyasztani, hanem kint az utcán mint egy csöves úgy álltam, ettem és ezért igazoltathattak, mert gyanús voltam?


Amúgy nem nézek ki csövesnek, egy lakóhelyel remdrlkező rendezett öltözékű minkahelyel rendelkező emner vagyok. 41 vagyok, de fiatalnak nézek ki, sokan még fiatalember-nek is szoktak szólítani.



2021. febr. 22. 16:51
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2021. febr. 22. 16:55
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Egy rendőrrel te nem játszadozhatsz, én biztos azonnal megmutattam volna, nem vagyok olyan bátor BUNKÓ mint Te!


Nem feltétlen, szúrópróba szerűen azt igazoltatnak akit akarnak!

2021. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez komoly?én ott vertelek volna szét,aztán rendőrautó és magánzárka 2 napra orvosi ellátás nélkül.szerbiában vagy az oroszoknál próbáld ezt megtenni.ezért nincs a rendőrnek renoméja mert hagyja magát csicskáztatni lépten-nyomon.nagyon szerencsés vagy.
2021. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem voltam bunkó, csak nem hagytam magam.
2021. febr. 22. 16:58
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Te roppant vagány csávó lehetsz. Ha rajtam múlna, kineveznélek a nap hősének.
2021. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, miért igazoltattak, de ha Amerikában viselkedtél volna így, hamar a földön találtad volna magad megbilincselve. Ha a rendőr mond valamit, megcsinálod, max, utána panaszt teszel ha nem tetszik. Két rendőr ahelyett, hogy valami hasznosat csinált volna, azt nézte, hogy nyammogsz. De megmutattad, hogy veled nem lehet csak úgy packázni, büszke lehetsz magadra!
2021. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 pistanmalcsik ***** válasza:
69%

Az a gond hogy a rendörnek tényleg az a dolga hogy akit gyanusnak tart azt átvizsgálhat akár be is vihet hogy álapitsák meg ők bent nincs e gond.

Elhiszem, hogy dühitő, de képzeld el a másik oldalról?

A eset hogy leszurják egy szerettedet

B eset hogy meg se tudod hogy ez történt volna mert hozzád hasonloan átnézték elötte a rendörök a cuccait s megtalálták nála a kést.

A rendőrök jó esetben csak ellenörzik azt aki gyanus s ha semmi gáz nincs vele akkor elengedik. Ez a dolguk...

2021. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%
Orbán ezt megtudja, összefossa magát.
2021. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Na nem azért kérdeztem, hogy itt leb@sszatok, hanem normális emberhangon...


A végén mondták, hogy panasszal élhetek a kapitànyságon, ha akarok az intézkedéssel szemben. Az volt válaszom, hogy nem élek panasszal, majd elmagyaráztam, hogy csak a kaját akartam megenni, amit köszönöm meg is ettem.

2021. febr. 22. 17:01
 10/34 pistanmalcsik ***** válasza:
87%
A rendőr sose tudhatja egy igazoltatáskor, hogy nem az életével fog e fizetni érte...
2021. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!