Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Társadalmunknak vajon melyik...

Árokpart kérdése:

Társadalmunknak vajon melyik rétege az amelyik szinte élvezi a korlátozó intézkedéseket és mindenkit leolt kommentben akinek ez nem tetszik?

Figyelt kérdés
Félre ne értse senki. Szó sincs róla, hogy bizonyos értelmes korlátozásokra ne lenne szükség, sőt dehogyisnem és természetesen járvány van ez is való igaz. Viszont azokat nem értem akik ennek kárörvendően szinte örülnek és azzal gúnyolódnak, hogy majd nyárra sem lesz jobb stb. mikor jól tudjuk, hogy tavaly vakcina nélkül is volt normális nyarunk. Azért tavaly ilyenkorhoz képest ezerszer jobban állunk védekezésileg rengeteg féle vakcina van és folyamatosan oltanak. Akkor mire fel ez a néhe szinte szándékos pánikkeltő hangulat.
2021. febr. 23. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy eddig megfigyeltem, 2 fő csoport van, a média által halálra félemlített nyugdíjasok, és a nagyonfelelős triplamaszkos homeofficeosok, akiket úgysem érintenek a következmények (szerintük...)
2021. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én eddig is otthonról dolgoztam programozóként, szerintem már olyan 8 éve homeofficban vagyok. :D. Szóval igazából nem okoz semmilyen problémt a korlátozó intézkedések. Autóval megyek, ha megyek valahová... Szóval ami érint az az, hogy a boltba maszkot kell hordani, más igazából nem, mert 8 óra után is mehetek, írok papírt magamnak. :-). A nyaralósdi érinthet maximum, de hát kimegyek saját nyaralóba akkor, ha nem mehetek el külföldre nyaralni, kirándulni.
2021. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem találkoztam olyannal aki élvezte volna a korlátozó intézkedéseket.
2021. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
56%

Én személy szerint élvezem, de ez az első hozzászólásom a témában.

Legjobban az online oktatásnak örülök, nem megy el minden nap 2+ órám buszozásra.

2021. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
A beteges rettegők örülnek, meg a nulla szociális életet élő otthonülők, akik hiába szeretnék, még soha senki nem hívta őket buliba és soha nem csináltak közös programot senkivel, így most kárörvendeznek, hogy végre nem csak nekik szar, hanem mindenki hasonló cipőben jár. Meg ott vannak még a szociális életet élni nem is akarók, akik örülnek hogy nem kell suliba/munkába menni.
2021. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
27%

"meg a nulla szociális életet élő otthonülők, akik hiába szeretnék, még soha senki nem hívta őket buliba és soha nem csináltak közös programot senkivel, így most kárörvendeznek, hogy végre nem csak nekik szar, hanem mindenki hasonló cipőben"


#4-es vagyok, ugyanúgy lehet bulizni, csak ott kell aludni egymásnál :)

2021. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

#6 Persze, csak nem legális és a kedves jóindulatú szomszédok feljelentenek.

Amúgy szerintem úgy lenne a legjobb, ha valamilyen formában a járvány után is megmaradna a lehetőség a távzanulásra. Tehát aki nem vágyik társasági életre és ez így tetszik neki, videohívásban részt tudjon venni a többieknek jelenléti formában tartott órán. Mindenkinek jobb lenne mint így hogy az antiszociálisak szurkolnak hogy legyen járvány lehetőleg örökké, akiknek meg szar igy, azok kezdenek begolyózni.

2021. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
capos krumplisok
2021. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es Amíg nincsenek többen 10-nél addig nem illegális.
2021. febr. 23. 22:15
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 A kijárási tilalom értelmében este 8 után a bejelentett lakcímeid valamelyikén kell tartózkodni.
2021. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!