Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van, aki egyáltalán fiatalként...

Van, aki egyáltalán fiatalként szeret ebben az országban élni?

Figyelt kérdés
25 vagyok, ha minden jól megy, 3 év múlva itt tudom hagyni ezt a lepusztult, korrupt, intoleráns, látszatdemokratikus, alulfizetett és megkeseredett emberekkel körülvett szétlopott és lerohasztott szeméttelepet. Kíváncsi vagyok, más is így van-e ezzel, vagy lát ebben a pöcegödör országban akármi pozitívumot?
2021. febr. 24. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretnék, hacsak nem leszek öngyilkos emiatt a mostani influenza-diktatúra miatt, mert akkor nyilván nem fogok se itthon, se külföldön élni.
2021. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Dehogyis.


Magyarország már rég lehagyta a nyugatot, meg az amúgyis egy lepusztult libernyák migránsfertő.


Neked fontosabb a saját jóléted mint a szenth magyar föld? Te sorosista sátánista haza áruló!!

2021. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Talán ha a fiatalok is foglalkoznának egy keveset a politikával (mert ezt a korosztályt baromira nem érdekli) és elmennének leszavazni a Fidesz ellen, akkor lenne esély változtatni.
2021. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Én se látok jobbat. Bolondok háza egytől egyig mindegyik az. Ha iskola, ha munkahely ha szakma én 22 vagyok és már most elegem van a mai társadalom. Mert ha nem nézed az exatlon Hungáriat vagy nem vagy Fradi szurkoló ja akkor kuka vagy. Valóban az átlag magyar lakosság nem gondolkodik el semmin de 10 éve csak borzasztóan majom viselkedésű gyerekek. Ha gyerek ha felnőtt mind ugyanaz a nyomorult réteg. Mamám ezt mondaná. A magyar ember egy zuglakó majom aki világháború idején is behuzodott. Most is ez van. Rég nem magyar miniszter elnök van a trónon hanem mintha cigány lenne és ez van. Vagy mint Gyurcsány lenne a hős de az is egy alkeszes ember aki naponta pálinkát dob be a kampány előtt. Ennyi. Remélem sikerült röviden hát jó lefikáztam a népet de sajnos nem tudok mást mondani.
2021. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Van.
2021. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Miért vársz három évet?
2021. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

"Van, aki egyáltalán fiatalként szeret ebben az országban élni?"


Igen, sok épeszű fiatal van, akik a hazájukat szeretik és itthon akarnak változtatni az ország jelenlegi, szerencsétlen sorsán.

2021. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lesz a vàlasztott új hazád?
2021. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Van - a "haza", meg az "otthon" nem politikafüggő fogalmak; ahogy a szüleinknek és a nagyszüleinknek sem volt az pedig sokkal rosszabb korszakokban éltek, mint mi. Mégis tudtak a hazájukban is boldog, elégedett, kiteljesedett életet élni.

Megértem azt is, aki elmegy, csak ne ossza az észt kintől az itthon maradottaknak.

De én mindig azt mondom, aki akar, tud boldogulni itthon is.

Különben is, a boldogságra való hajlam sokkal inkább lelki beállítottság kérdése. Nem, én sem vagyok elégedett egy csomó mindennel, de nem hagyom, hogy ez rátelepedjen a mindennapjaimra.

2021. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan szerencsés hogy van normális munkája az igen.Teljesrn megértem a fiatalokat.Nekem másfél hónapba tellett mire találtam egy normális munkahelyet,de ez is csak a szerencsen múlott
2021. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!