Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye ez a cikk is azt bizonyít...

Ugye ez a cikk is azt bizonyítja, hogy a vidéki Magyarország egyáltalán nem elmaradott gondolkodású, mint ahogy bizonyos körökben szeretik azt állítani?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 18. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább úgy kéne lebontani hogy jobb és bal, ezek közül mindkét oldal a saját kis véleménybuborékában él, teljesen elszakadva a valóságtól, ugyanazt mondják vissza betűre pontosan amit az oldalának megfelelő médiumok szajkóznak.
2021. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parasztgyerek,vagyok és büszke vagyok rá !
2021. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Molyember ***** válasza:
39%

Már az első mondattól hányok. Nincs valódi városi-vidéki ellentét, legalábbis a való életben nem tapasztalom. Hülyeség az egész.

Viszont a "fideszesség" létezik, amit én mélységesen megvetek, szubhumán állapotnak, mentális rendellenességnek tartok. De kár ezen is vitázni, a jelek szerint a covid leváltja a kormányt. :)

2021. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3:

"Nincs valódi városi-vidéki ellentét,"


Így igaz, de annál nagyobb Budapest-vidéki ellentét van.

2021. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Molyember ***** válasza:

Négyes, ez sem igaz. A neten igen, ahol mindenkinek nagy a szája, de a valóságban nem. Olyan közegben dolgozom, ahol nem csak fővárosiak és vidékiek, konkrétan falusi emberek dolgoznak együtt, de még erdélyiek is, akik a fideszesek szemében valami földöntúli ideáik a magyaroknak. Semmi konfliktus nincs, néha közösen berúgnak.

Ami a neten van, az sem a lakóhely miatt alakult ki, hanem a hagyományos, fővárosi-libsi, vidéki-fideszes elképzelés miatt.

2021. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sok minden nem jött le a dologból:

Az úriember nagyon műveltnek tartja magát (lehet, hogy az, bár ez ebből az írásból nem derül ki). Találkozott valakivel, aki nem értett vele egyet és ezen megsértődött, kb. ennyi a story.


Kissé össze is mossa a dolgokat: a jobboldaliságot, a vidékiséget és a fideszességet. Holott ezek nem feltétlen járnak együtt.

Ahogyan nem minden városi liberális és a liberalizmus még mindig nem baloldali.

2021. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Én falusi vagyok de sok Budapesti barátom van. Részemről nincs ellentét. A lényeg hogy normális legyen az ember. Igen a neten gyakran hangoztatják a falvakat. Hogy ott mindenki vén tanulatlan alkoholista és se tv se internet. Ezt azok mondják akik még nem hagyták el a főváros határát.
2021. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!