Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem veszi észre a...

Miért nem veszi észre a magyar társadalom ,hogy a mindennapi élet ilyen mértékű megosztottsága fogja okozni a nép vesztét?

Figyelt kérdés

Állandó kultúrharc folyik jobb és baloldalról, és a feltüzelt tömegek egyre agresszívebbek egymással. Most például az LMBT... téma körül éleződött ki nagyon a vita. Néha azt érzem ez eléggé túl van tolva, viszont döbbentem láttam például tegnap mennyi primitív komment érkezett Gulácsi Facebook posztjára.


Azt érzem a baloldal zömmel a fiatalabb korosztály és nagy részük el fog menni ebből az országból a következő 10 év folyamán. Míg jobb oldalon főleg az idősebb és a 40-50esek vannak szép számban. 10-15 év múlva de fokozatosan ők is megfogyatkoznak. (Évente kb 130ezer ember hal meg)

Közben nem mehetünk el az a tény mellett, hogy hazánkban a roma lakosság problémás része egyik oldalra sem sorolható be, nagy termékenységi rátával rendelkeznek, és hamarosan ők lesznek többségben. /Megjegyzem távol áll tőlem a rasszizmus minden fajtája, és a cigányság normális részére ez a rész nem vonatkozik./

Szóval míg jobb és bal egymást ritkítja addig egy bizonyos réteg növekszik és végül ez a két oldal fog a maga kis rezervátumába visszaszorulni, mert a roma lesz a többség és valószínű a politikusok majd mindent megtesznek a szavazataikért.

Biztos hogy jelenleg az LMBTQ az amire fel kell hívni a figyelmet a politikának? És ez most mindkét oldalra vonatkozik mert egymásra kontráznak. Miért nem lehet kultúrált formában kommunikálni?


Ui.: A roma problémát sem így kell kezelni, konkrét tervekre gondoltam pl ami Cserdiben történt. De a jelenlegi állapot katasztrófa ezen a téren.



2021. febr. 24. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert buták és nem néznek körbe alaposan hanem csak túlélik a mindennapokat azért.Igen,egyre szaporodnak a romák de nem lehet tenni semmit sem ez ellen mert ha kell ha nem csinálják a gyerekeket gondolkodás nélkül merthát minek az?😁😁Sok ember el fog menni ebből az országból amin nem is csodálkozom mert ki kíváncsi erre?
2021. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy roma haverom pár év óta azt hajtogatja nekem dölyfösen, hogy ez már Cigányország. Akkor még nagyot röhögtem rajta, de ahogy múlik az idő egye jobban úgy hiszem, hogy igaza van.
2021. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A magyar mindig is saját magának volt az ellensége. A körülöttünk lévő népek a románok, a szlovákok és a szerbek hihetetlen mód összetartóak. De a magyarok?? Egy kanál vízben megtudnánk egymást fojtani, és meg is fogjuk, ha így haladunk. Egy olyan kommentre is képesek olyat írni habzószájjal, hogy "magyargyűlölő", ami csak ennyit mondott "magyar mentalitás". Brutális szinten vagyunk. De nem csak a Gulácsi posztjánál van/volt ez. Bármilyen közéleti téma van, megy egymás gyalázása, és főként a fideszes/mi hazánkos oldalról kezdve. Hihetetlen álszentek, amikor ők papolnak arról, hogy "egy a nemzet", de a másként gondolkodókat hazaárulózzák, meg megölnék. Ez a csőcselék képes lenne gyilkolni, ha arra utasítanák őket. És a legborzasztóbb! Bármit megtennének, ha addig pörgetnék az agyukat.


A baloldal is túltol dolgokat, például az LMBTQ propagálása már valóban sok tud lenni. Meg a balosok is, ha valakivel szembe találják magukat, akik érveket vonultatnak fel, elkezdik szimplán nácizni, fasisztázni, mert máshogy ne tudják megsérteni.


Ez az oszd meg és uralkodj elv úgy látszik, nagyon bejött a mindenkori hatalomnak. Egyik eddigi kormány se törekedett arra, hogy a frontvonalakat felszámolja, és a Fidesz után következő kormány sem fogja, ez az igazság.


A roma helyzetet már-már képtelenség lesz megoldani. Előbb-utóbb kifogják a magyarságot túrni, de az még nem most lesz, hanem majd az évszázad végén, vagy azután.

2021. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Falvakban már most kezd katasztrófás lenni a helyzet, idősödő anyámat ki is mentettem onnan, mert egyedül kezdett már félni. Természetesen a rendőrségre számítani nem lehet. Szerintem a gyámhatóságnak szigórúbban kellene ellenőrizni őket, és ha valami nem stimmel azonnal elvenni a gyereket és szétosztani normális családok között. És ha már belementem az LMBT témába, azt mindenféle kutatás nélkül kimerem jelenteni hogy akár egy meleg pár is jobban felneveli ezeket a pulyákat mint a nyomorban élő drogos család.
2021. febr. 24. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

#4

"És ha már belementem az LMBT témába, azt mindenféle kutatás nélkül kimerem jelenteni hogy akár egy meleg pár is jobban felneveli ezeket a pulyákat mint a nyomorban élő drogos család."


A magyarok többségének nincs megfelelő agykapacitása, hogy ezt felfogják. Egy ismerősömmel a múltkor vita is volt belőle, mert szerinte egy árvaház jobb, mint egy melegpár örökbe fogadott gyerekeként felnőni. Ez az igazság. Borzalmasan buta nép vagyunk.

2021. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész emberiség vesztét fogják okozni
2021. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is el akarok menni ebből az országból, pedig heteroszexuális vagyok. De van egy nagyon jó barátom, aki meleg, őt nagyon csúnyán meghurcolták emiatt középsuliban. Érettségi után ki is költözött Angliába...


Oké, hogy én vagyok olyan szerencsés, hogy heterónak születte, de akkor sem akarok egy olyan országban élni, ahol ennyire mocskosul és embertelenül bánhatnak a saját meleg állampolgáraikkal. Szégyen ez a hely. Egyszerűen nem akarok ebben a közhangulatban gyereket vállalni.


Szüljék csak teli az országot a cigányok, aztán akkor boldog lehet a fidess. Én meg majd nyugatról röhögöm végig ;)

2021. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!