Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ politikusok miért...

A FIDESZ politikusok miért nem járnak utcán, emberek között?

Figyelt kérdés

Külföldön lehet látni hogy sok esetben még a miniszterelnök, meg a különböző miniszterek, képviselők is kerékpároznak, futnak, piacra járnak, bevásárolnak stb.


Itthon kormányközeli politikusok miért testőrökkel mennek mindenhova?



2021. febr. 25. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Vagy legalábbis készíttetnek magukról ilyen propagandafotókat. Ne légy már balga.
2021. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

"A karmatlai Radzsa is igen nagy úr, és szintén széttekintett egyszer álruhában Hongkong kikötőjében. Senki sem merte megérinteni, amikor megmondta a rangját. Na de amíg megmondta! ... Ott mi volt! Egy ideges ismeretlen valamilyen okból odament az álruhás Radzsához, és hirtelen negyvenháromszor pofon ütötte, úgyhogy nem is volt idő bemutatkozáshoz. Azóta a Radzsa csak úgy megy végig a kikötőnegyedben, hogy hírnökök járnak előtte, akik szétkürtölik nevét és hatalmát."


Részlet: Rejtő Jenő Piszkos Fred a kapitány

2021. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂 Persze, a múltkor Ramsauban egy kocsmában együtt ittam az Edelweis- őt Sebastian Kurz- al, aztán tovább utaztam, másnap együtt Mekiztem Merkellel Münchenben, a francia határnál meg együtt túráztam Macronnal...
2021. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A lényeg a "lehet látni".

A legtöbb helyen egyáltalán nincs így, mert a támadás veszélye valós. Mások egyszerűen csak másfajta életvitelt élnek, amibe ez nem fér bele. Hol látod te Putyint, Merkelt, Bident bicózni?

Az ország vezetői vezessék az országot, ne piacozzanak és lógjanak.

2021. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Minek járnának? A cselédek bevásárolnak nekik, takarítanak, stb. ők meg ülnek a villáikban, vagy élvezik a luxusnyaralást, nem mennek le a "prolik" közé.
2021. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Mert ezek után amit műveltek kinek lenne mersze kimenni az utcára?


Igazi bátorságpróba lenne.

2021. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Macron biztosan kimegy testőrök nélkül, miután kijelentette, hogy felszámolja Franciaországban a radikális iszlámot.

Szerintem még a párnája alatt is pisztoly van, de Joe papa se alhat nyugodtan testőrség nélkül, úgy berágtak rá a fanatikus, fegyverimádó republikánusok.

Ehhez képest Orbán csak attól félhet, hogy egy hőbörgő dékás nyugdíjas nekitámad a botjával, mégsem akarom látni Orbánt kerékpáron közlekedni soha. Az pedig, hogy valaki egy fotó erejéig bringára ül még nem jelenti azt, hogy mindig azzal is közlekedik.

2021. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
35%
Azért nem mernek emberek közé menni, mert félnek, hogy valaki mondjuk megkéseli, vagy lelövi őket.
2021. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem Mátyás királyok.
2021. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Járnak, de azért nem lehet felismerni őket, mert rendes embernek álcázzák magukat.
2021. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!