Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A csapból is az folyik, hogy...

A csapból is az folyik, hogy a baloldal folyamatosan álhíreket terjeszt idehaza és kint is. Ti is észrevettétek, hogy ez sajnos igaz?

Figyelt kérdés

Ahogy követem a híreket, olvasom mindegyik párt által favorizált hírportálok, az a tapasztalatom, hogy döbbenetes mennyiségű álhírt osztanak meg a kormányellenes híroldalak. Persze, akadt nagyon ritka esetben, amikor igazuk volt, abban amit leközöltek, csak picit elferdítve, de a maradék esetben rengetek a száma azoknak a híreknek, amik alaptalanok és hazugságot terjesztenek.

Utálhatjuk mi OV-t és társait, de azért valahol a határt meg kéne húzni, mi okoz szimpátiát az emberekben, és mi nem. Eddig szimpatizáltam a baloldallal, egész életemben az ő álláspontjukkal értettem egyet, de amit mostanság alkotnak, amit le is írtam, totálisan összezavart. Nulla bizalmam feléjük, nem lennék képes rájuk bízni egy ország vezetését sem. És ehhez elég volt az, hogy végigkövessem a 2020 és a mostani év politikai életét.


Szerintetek, a mostani politikájuk, az állandó hazudozásaik,nem fog egy idő után vissza felé elsülni?



2021. febr. 25. 13:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
7: én is ezt gondoltam, de amikor már részese vagy mindkét oldal politikai megnyilvánulásainak, akkor előbb-utóbb szembesülsz azzal, mi a valóság Amit leírtál, az gyökeres ellentéte annak, ami ténylegesen történik. De nem haragszom, mert én is innen indultam el...
2021. febr. 25. 14:38
 12/19 hypno ***** válasza:
100%

#11


Tudod azért azzal, hogy ilyen béna címet adtál ennek a szitán átlátó kérdésnek, hogy "a csapból is az folyik, hogy a baloldal folyamatosan álhíreket terjeszt idehaza és kint is" el is cseszted az egészet, mert, ezt a mantrát az orbánista sajtó nyomja szakmányban.


Azért az ötlet jó volt.

2021. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Ömlik folyamat az ellenzék szidalmazása és a propaganda ócska szövegek a drága fityesz részéről.Tv2 is az övék és nem egyszer ilyen 1 perces megjegyzéseket a vírus kezelés kapcsán hogy nem lehet számítani az ellenzékre és ezt olyan természetesen mondja a bemondó és mindig beszúrnak egy egy mondatot a nagy családi támogatásokkal kapcsolatban is.Célozva arra hogy szülni 3 gyereket és kész az életed mert ők bizony megsegítenek.Igen,aki egyet merészel szülni az kb csináljon amit akar,majd megoldja alapon...Szóval hagyjuk ezt mert lehetne még jócskán sorolni milyen gusztustalan játékot űznek amitől egy értelmes ember gyomra forog🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

#9

Na ja, mert a fidesz az pont tele van olyan jószívű szamaritániusokkal, akik az őket ért rágalmazásra csak mosolyogva legyintenek egyet, nemde?


A kutya mindenit, tényleg vakon voltam idáig, de most megvilágosodtam!

2021. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Ó hogyne. Csak ahol a fideszes csapot leszerelték, ott nem tűnik ez fel.
2021. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy senki nem vette észre, hogy haladóéknál a cikkek 90 százaléka feltételes módban íródik?
2021. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A Fővárosi Törvényszéktől kikért adatok szerint 2018-ban összesen 109 sajtó-helyreigazítási pert vesztett a 888, a közmédia, a Lokál, a Magyar Idők, az Origo, a Pesti Srácok, a Ripost és a TV2.
2021. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kíváncsiak voltunk a pontos számokra, ezért közadatigénylésben kértük ki a Fővárosi Törvényszéktől, hogy 2018-ban a 888, a közmédia, a Lokál, a Magyar Idők, az Origo, a Pesti Srácok, a Ripost és a TV2 ellen hány darab sajtó-helyreigazítási kereset érkezett, és hány ilyen pert vesztettek el részben vagy egészben ezek a szerkesztőségek.


A Fővárosi Törvényszéktől kapott adatok szerint 2018-ban összesen 109 alkalommal marasztalta el a bíróság ezt a nyolc szerkesztőséget.



Összehasonlításképpen kikértük a kormánypárti politikusok által folyamatosan támadott, és “sorosista, ellenzéki, balliberális, hazug” jelzőkkel illetett néhány szerkesztőség 2018-as helyreigazítási statisztikáit is.


A bíróságtól kapott adatok szerint a 444, az Index, a (választás után bezárt) Magyar Nemzet, az RTL Klub és az Átlátszó összesen 14 helyreigazítási pert vesztett el tavaly részben vagy egészben.

2021. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

A kormánypárti helyreigazítások többsége is kb olyan, hogy Jancsika nem kokós, csak alkesz. Wow.

Nem mintha érdekelne a kormánypárti blokk, de mivel az ellenzéki sajtó is hazudik (nem érdekel, hogy "csak 14x), így őket is hanyagolom. Ha olyan makulátlanok, mi az a 14 kamucikkük?

2021. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!