Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vakcinakártyát lehet az...

Vakcinakártyát lehet az orvostól maszekba kapni?

Figyelt kérdés
Beoltatni nem fogom magam de utazni szeretnék, fekete piacon nem nagyon vásárolnék ilyeneket. Szerintetek lesz a jövőben olyan orvos akitől lehet ilyet pénzért vásárolni?

#vakcina útlevél #Vakcina igazolás
2021. febr. 25. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy orvos se fogja vállalni ezt, vagy nem sok...ki tudja, ki vagy te, lehet ez ellenőrzés...és emiatt elég rendesen szívhat, ha hamisít.
2021. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehet. Titkos írással rá van jegyezve "feketén", ezért a civilizált világ ellenőre kérdezés nélkül helyez el egy jól zárt helyen - nevezheted karanténnak, vagy ami tetszik.
2021. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Elég korai még arról beszélni, ha lesz, remélem digitális lesz.

Kalandvágyó emberek mindig vannak, az orvosok között is.

2021. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha eleget fizetsz az oltást végző orvosnak, akkor meg lehet vele beszélni, hogy a karod helyett a lefolyóba nyomja a cuccost.
2021. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ennek nem a karjába kellene nyomni, hanem az agyába. Hátha javítana rajta valamit.
2021. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is, ha fizetsz akkor lehet hogy "mellényomja" az anyagot és úgy tűnik mintha, aztán megkapom a papírt.
2021. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
nézd kérdező, az én gyerekem sajnos tüdőbeteg. Ha veled találkozik egy olyan helyen, ahová vakcina igazolványt kérnek, és neked van, de közben meg nincs oltásod és megfertőzöd a gyerekem, akkor tudsz majd tükörbe nézni?
2021. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor majd kutakodok

#7 persze hiszen soha sem fog kiderülni, de egyébként minden jót kívánok a gyerekednek❤

#5 az intellektuális szinted alapján rajtad kéne segíteni

2021. febr. 25. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek
2021. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 boma204 válasza:
Akárhogy is ez a téma engem is érdekelne. Kaladvágy ide vagy oda. Nem oltás ellen vagyok. De ez most nagyon bűzlik. Olyan gyorsan történt minden, hogy csak pislogunk.
2021. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!