Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabad-e politikai ambíciók...

Szabad-e politikai ambíciók mentén támadni a járványügyi intézkedéseket és az egész oltási kampányt - ha tudjuk, hogy tavaly 10.000-rel haltak meg többen az átlagosnál, és megint berobbanni készül a járvány -, nem emberiesség elleni bűncselekmény ez?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mutass forrást kérlek és beszélgethetünk.
2021. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
87%
Támadni nem szabad, de kritizálni, rámutatni a hibáira kötelesség.
2021. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ès azt tudjuk, hogy a 10000-bôl hányan haltak meg az ellátottság hiánya miatt?
2021. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg nem szeretném összezavarnia. világképedet, de nincs az a matematikai modell, tudod,regresszó, paraméterbecslés stb (csupa egyetemen tanított dolog), amely alapján ne halt volna meg legalább húszezer (20.000) ember szeptember és december közt Covid miatt.

Szerinted létezik ennél nagyobb ótvar? Szerinted ez nem olyan dolog, amiért tisztességes ember szót emel?

2021. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Csak simán párt szimpátia alapján nem


Persze ezt mondhatod abban az országban, ahol a Fidesz szavazó nem kritizálja a kormányt soha, az ellenzéki pedig mindent mocskol.


1bites az ország, nincs más, csak 0,1,fekete és fehér.

2021. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Például, ha te azt mondod, hogy kellenek korlátozások egyből Fideszes, M1 által agymosot, birka vagy a szemükben.


Ez így nevetséges, és általában őket minősíti.

2021. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rothadó Narancs ***** válasza:
7%
Ne terjeszd a fidernyák propagandát.
2021. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7, pont ez a gond, hogy a tények magukért beszélnek, és ha nem a kormány mindenáron való megdöntése vakítana el, akkor te is látnád! Ha nincsenek veszélyeztetett hozzátartozóid, akkor könnyű helyzetben vagy, de mások életével ne játsszunk már!

Biztos hallottál a gyerekek életére veszélyes Covid19 szövődményről, a MIS-C, vagy sokszervi gyulladás nevű betegségről. Hogy túléljék, illetve hogy maradandó károsodás nélkül éljék túl, szükség van olyan speciális ellátásra, ami csak intenzív osztályokon biztosítható. A 2. hullámban körülbelül 100 gyerek esett át a ritka betegségen, jó részük intenzív kezelésben is részesült. Ha sokkal több ember-köztük gyerekek- betegedne meg egyszerre, akkor az intenzív osztályok sem bírnák mindannyiukat maradéktalanul ellátni, az pedig belátható következményekkel járna. "Néhány" gyerek életével tényleg ne játsszon senki! És ez csak egyetlen példa arra, hogy miért felelőtlenség a legkisebb mértékben is nehezíteni az oltási kampány sikerét, illetve az azonnali/gyors nyitást szorgalmazni, az emberek elégedetlenségére alapozva!

#1-nek rövid idézet, találd ki honnan? Ez is csak egy apróság, de azért, hogy Brüsszel kedvében járjanak, nem kéne emberek életét kockára tenni.

"Dobrev Klára ma lebuktatta Orbán Viktort: azért érkezik kevesebb uniós vakcina, mert a miniszterelnök kevesebbet kért annál, mint ami jár a magyaroknak"

Tehát, ha tudja, hogy a p.fej miniszterelnök Kínából is rendelt vakcinát - amit szerinte nem kellett volna - akkor se kampányoljon a kínai vakcina ellen, mert azzal lassítja a lakosság gyors átoltását, ami több mint hiba. Biztos tudod, a KSH szerint tavaly 10000-rel haltak meg többen a korábbi évek átlagánál.

Hosszú lett így is, nem vagyok hajladó linkeket bemásolni, amikor mindenki tudja miről van szó!

Jó éjszakát!

2021. febr. 26. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már rájöttem, hogy nem szabad olvasni a kommenteket, se itt, se facebookon, sem sehol.


Minek? Felidegesítsem magam azzal, hogy mennyi agyatlan, empátia nélküli, hazudozó, alacsony intelligencával megáldott, de annál nagyobb pofájú senki tolja a hülyeséget mindenhol, mert olvasta a csakittazigazság.xyz nevü fogyi oldalon? Hát én ezzel nem idegesítem magam, az biztos. Arra rájöttem 1 év alatt, hogy teljesen értelmetlen érvelni, bizonyítani, bármilyen módon megpróbálni az eszükre hatni, mert nincs nekik. Egy deka se!


És nem lehet azt sem mondani, hogy hát a hülyék. Mert ez az átlag sajnos. Az átlagos ember segghülye! Erre jöttem rá. És nem akarok seggekkel társalogni. Azóta nyugodtabb vagyok, kevésbé depressziós, és relatív élvezem a napjaim.

2021. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9, te már rájöttél valamire, nagyon okos vagy, de úgy tűnik, a megvalósítástól iszonyú messze kerültél, ebből pedig arra következtetek, hogy te is sikeresen betagozódtál az átlagos emberek népes táborába.
2021. febr. 27. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!