Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A várva várt nyitás helyett...

A várva várt nyitás helyett most tényleg megszivatnak mindenkit és újra lezárnak mindent???

Figyelt kérdés

Már egy éve megy csak a süketelés, hogy még egy kicsit bírjuk ki és hamarosan visszatérhetünk a régi életünkhöz majd.

Kijött a konzultáció is, hogy hogyan legyen végre a nagy újranyitás.

És erre most szembeköpnek mindenkit azzal, hogy újra mindent lezárnak majd?


Ennyire hülye birkának nézik az embereket? Meddig lehet ezt tűrni? Megint még egy kicsikét tűrjünk csak? De meddig? Hány évig tűrjünk még csak egy kicsikét?



2021. febr. 27. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

"amit aztán soha többé nem szándékoznak feloldani."


Ezeket magadtól szülöd vagy valaki segít? :D Miért ne oldanák fel? Szerinted betartanák az emberek örökre? :D

2021. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Orbannak nagyon bejott a kamujarvany, nem fogja egykonnyen elengedni ezt a paratlan jo kis urugyet amivel minimumon tarthatja az eu ellatast es katonadiktaturat epitgethet szepen csendesen.
2021. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
#11 Ha a többség olyan birka, mint te, akkor igen, be fogják tartani örökre.
2021. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Elég szomorú, ha neked ebből annyi jött le, hogy szivatni akarják a népet. Elég sokan meghaltak már, tenni kéne valamit, hogy ezt megállítsuk. Tudom, hogy fura ez neked, de akár te vagy valamelyik családtagod is áldozatul eshet.
2021. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

Kedves! 14 - és ha megnéznéd jobban kik az áldozatok akkor nem mondanál

ilyent “ idősek” mennek azok mentek az előtt is csak nem volt reklámoz !!

20-30-40-50 korcsoport alig van de annak más baja is volt !!

Latogassmeg pár öreg otthont milyenek az állapotok ott ! és az étkezési rendszer ...??

2021. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Atlagos volt a 2020-as magyar halalozas szoval minden ilyen sokan meghaltak mantra ferdites, a helyzet felnagyitasa hogy rettegjunk. Ugyanezeket a hireket kellett volna eddig is minden influenzaszezonban hallanunk a halalozasi statisztikakat nezve csak akkor kussolt a media es a kormany is ebreszto barik.
2021. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
14-es vagyok: sokat járok kórházba, több szobatársam is meghalt, ismerősök, az osztályon a főnővér. 55 éves volt. Egészséges. Igen, én körülnéztem. Tudom, hogy szerintetek, aki nem teljesen egészséges, az dögöljön meg, de ez a lakosság 70 %-ára igaz. 40 év felett már szinte mindenkinek van valami baja. Cukorbeteg, szívbeteg, magas a vérnyomása, autoimmun betegsége van, stb. Fiatalon biztos nagyon fáj, hogy nem bulizhattok, meg nem járkálhattok külföldön, viszont ti is lesztek még idősek, és ti is lesztek betegek. Idős rokonok nincsenek?!
2021. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
#17 Azt kifelejtetted a mesédből, hogy te is meghaltál :D
2021. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

Ja, igen, és éjszaka jövök hozzád, és kísérteni foglak.

Nem értem, ha valaki azt mondja, hogy ismer olyat, aki egészséges volt, és covidban halt meg az mind hazudik? Ti éltek álomvilágban.

2021. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
#19 Idővel majd rádöbbenek, de akkor már késő
2021. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!