Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig játssza még Jakab...

Meddig játssza még Jakab Péter facebookon a nép gyermekét 2,5 milliós fizetéssel ezekkel a parizeres meg paprikáskrumplis képekkel?

Figyelt kérdés

Már az ATV-ben is megszólták meg kiröhögték érte, nem érzi már, hogy ciki?


Vagy tényleg ez a szellemi színvonala a választóinak és ezt igénylik?


2021. febr. 27. 17:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az jön le arról a képről, mintha azt mondaná, hogy:

Na prolikáim, nézzétek már meg, én gazdag lettem, de a veletek szembeni szolidarításból meg a régi emlékek kedvéért, most én is megeszem ezt a xart!


Egyen azt, ami jól esik neki! DE ne posztoljon olyan képet, amiről az süt, hogy #leereszkedtem a ti szintetekre #xart eszek #nekem többre is futná de #én beérem ennyivel is #ezért szavazz rám...


De ha már kiposztolta, legyen ez a legnagyobb hibája, nem ezért utálom meg.

2021. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Sokan kirakják a face-ne amit esznek. Miért baj az ha Jakab nem a Gunbdelban evőset rakja ki ha egyszer ő nem ott urizál a várban orbánékkal?
2021. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

#10

Akkor mégis mi van ha ezt ki is rakja??

Mit kellene kirakni??

2021. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%

Abszolút nem értem miért hiszik egyesek, hogy akinek milliós fizetése van, annak szolgahad szervírozza a francia ételkülönlegességeket?

Ismerek hasonló keresetű embereket, mint ő, de megeszik a libazsíros kenyeret, mert az esik jól, sőt bármi mást is. Miért magukból indulnak ki ezek az emberek, hogy ha ők keresnének jól, akkor jól elszórnák a pénzt. Gondoljunk már bele, hogy mennyibe kerül egy budai nem luxus lakás! Havi 1 milliós fizetéssel számolva egy 80 milliós lakás, 6 és fél év nettó keresete, úgy, hogy a teljes fizetését félrerakta. Nem sajnáltatni akarom ezeket az embereket, de mindenki a maga szintjén "nyomorog". Ott is össze kell rakni a pénzt, mint annak az embernek, aki a 8 milliós házra spórol a 100 ezres fizetéséből. A példáknál maradva hónapra pontosan, ugyanannyit kell dolgozniuk mindkettőnek, hogy megvegyék az ingatlant.

2021. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ameddig a választás le nem zajlik.
2021. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

#14

"Ismerek hasonló keresetű embereket, mint ő, de megeszik a libazsíros kenyeret"

De mielőtt megeszik a libazsíros kenyeret a gazdag ismerőseid, azért ugye posztot is nyomnak róla előtte? Vagy legalább egy facebook live-ot, hogy mindenki tudja élőben nézni, ahogy a gazdag eszi a libazsíros kenyeret?

2021. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

Ő legalább nem urizál.


Mint orbán, aki a milliós fizetésből egy forintot se tud megtakarítani.

2021. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

#17

Miért elvárás az, hogy aki 1-2 millát keres, az tartsa ezt titokban és játsza el azt, hogy ő is igazából csak 150k-t keres? Elvárod, hogy titokban, a színfalak mögött költsék el a pénzüket, ott is úgy, hogy senki meg ne lássa?

Aki megkeres havi 1-2 millát, az még nem "gazdag", ezt a #14 jól kifejtette, én egy politikustól azt tartom tisztességes magatartásnak, ha saját magáról egy normális, felső-közép osztálybeli ember képét festi és nem játsza el se a szegényet se a gazdagot. És mégegyszer: nem azzal van baj, hogy ezt eszi, hanem az, hogy pont ezt az étkezését tartotta fontosnak megosztani mert egy "csóró" falatozás volt...

2021. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

Engem nem igazából érdekel, mindenkinek a saját dolga.


Fel sem fogom, hogy a májkrémes kenyért miért ne lehetne finom?????

Ha már milliós fizetésem van akkor kaviárt egyek mindíg?

Jó lenne felnőni.

2021. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!