Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig játssza még Jakab...

Meddig játssza még Jakab Péter facebookon a nép gyermekét 2,5 milliós fizetéssel ezekkel a parizeres meg paprikáskrumplis képekkel?

Figyelt kérdés

Már az ATV-ben is megszólták meg kiröhögték érte, nem érzi már, hogy ciki?


Vagy tényleg ez a szellemi színvonala a választóinak és ezt igénylik?


2021. febr. 27. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

A magyaroknak erre van igénye.

Sok politikus szereti játszani a kispolgárt, mert tudja,hogy a magyaroknak nagyon bejön az ilyesmi.

2021. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Dehát veresné novák katinka éva is lemásolta!ő mennyit is keres?
2021. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 GTA Laci ***** válasza:
74%
Aki 1 millió felett keres, szigorúan csak és kizárólag kaviárt ehet?
2021. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Nemhogy megmutatná inkább a puci seggit egy ereszen vagy yachton ahogy az a Fideszben divatos, egyetértek kérdezővel.
2021. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy most ennyi a fizetése, még lehet a nép gyermeke és gyerekkorában nélkülözhetett is. Pár évtizede, amikor megjelent Orbán Viktorról egy könyv és abban az állt, hogy faluszéli kunyhóból indult, akkor most ő nem a nép gyereke ?
2021. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tyűű, vannak gondok a fejekben. Nem azzal van a baj, hogy párizsit is eszik, hanem azzal, hogy ezzel tetszeleg a Facebook-on és úgy akarja beállítani magát mintha valami kuporgató nyugdíjas lenne aki még azt is kiszámolja, hogy ne 12 deka csak 10 deka párizsit vegyen, hogy tudjon fizetni a kasszánál.
2021. febr. 27. 18:12
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

#6


Nekem nem ez jött le. De mikor Orbán megy disznóvágásra, meg harapja a kolbászt, az miben más ilyen szempontból??


Azért mert eszik néha ilyet is még nem az jön le, hogy kuprgat, meg színháték. Én se vagyok mélyszegény. De szerintem ezek amiket kirak fejedelmi ételek. Nem arról szól, hogy ő most mennyire spórol. Inkább bepillantást enged az életébe, hogy tényleg egy közülük. Meg tényleg én is eszek ilyeneket, mert finomak, ezeken nőttem fel. Pár év múlva nem tudni merre leszek (egyetemista vagyok), lehetek még valami milliomos is, de a kedvenc ételeimtől akkor se fogok megválni. Teljesen mindegy mennyit fogok keresni a jót nem hagyom magam mögött.


De ő ilyen öltözködésre is amúgy, nem milliós ruhákba járkál, milliós kiegészítőkkel. Nem jár luxus partikra. Neki ilyen az élete. Ez nem képmutatás, hanem bepillantást enged a magánéletbe. Mint pl mikor Viktor húsvetkor meglocsolja az unokáját, egy vers után.

2021. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

"Aki 1 millió felett keres, szigorúan csak és kizárólag kaviárt ehet?"


Nem de azért ne állítsuk már be úgy hogy egy milliomosnak a kenyér meg parizer az átlag kajája.

2021. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Na, a kérdező ma sem kap krumplit.
2021. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7


Te most tényleg nem érted? Hányszor írjam le. Nem azzal van a gond, hogy ilyeneket eszik, hanem, hogy ezt posztolgatja facebookra.

2021. febr. 27. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!