Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kimentek holnap a Doktor...

Kimentek holnap a Doktor Gődény által szervezett tüntetésre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 19:22
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
#40 Én nem szurkolok sekinek. Szurkolni a futball csapatoknak szoktak.
2021. febr. 28. 17:51
 42/42 anonim ***** válasza:

Voltunk pesten a hősök terén. Sajnos elég hamar vége lett, de kezdetnek nem rossz. Remélem legközelebb még többen lesznek, mert csak a sok emberrel lesz igazi eredmény. De legalább látták, hogy nem mindenki fogadja el a dolgokat, csak mert ők azt mondták...

Én nem hiszek el a kormánynak se semmit. Testvéremék betegek voltak benne, egész család, s ő úgy sem hisz benne, hogy ezek az intézkedések szükségesek. Mi sem azt mondjuk, hogy nincs vírus, de ez csak indok. Ezzel tartják félelemben azokat, akik rettegnek alapból a betegségektől. Nekem asztmám van és nem félek. Pedig szoktam fuldokolni az asztmától. Orrüregem gyulladásban van folyamatosan, fülemre is ráment. Van bajom és elég tartósan a légzőszerveimmel. Volt hogy pánikrohamom volt, hogy megfulladok. Sima asztma... Nem kell kovid, hogy megfulladjak. Ezzel nem tudnak riogatni. Folyamatosan fáj a tüdőm, mintha le lenne marva belül és mindennap ilyen. De ma kedvesen lélegeztetőgepre kívántak minket a kommentelők meg kórházba meg a döglésünket... Sebaj, megszoktuk, hogy a saját félelmeiket ránk vetítik ki és ezt az iszonyatos "jó" indulatot amit tanúsítanak.

2021. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!