Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kimentek holnap a Doktor...

Kimentek holnap a Doktor Gődény által szervezett tüntetésre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 19:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
65%
Lepontozhatsz, ettől függetlenül most már egyre többen jönnek rá arra, mekkora férgek vagytok.
2021. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

#31 Én csak arra jöttem rá, hogy fröcsögsz a gyűlölettől.

Gondolom egy vérig sértett Fidesz-szektás, vagy Dk-szektás nyugdíjas lehetsz, akinek nem tetszik, hogy valakik másképp is merészelnek gondolkodni, mint a vallási vezetőjük.

2021. febr. 28. 16:36
 33/42 anonim ***** válasza:
65%
Ja az utolsó válaszaidat meg nem olvastam el. Csak láttam a zöld sávot. Ezek után a halottgyalázás után nem érdekel egyetlen hozzád hasonló "érvelése" sem. Bár az érveid kb egy 12 éves gyermek szintjét sem ütötték meg.
2021. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Értem, szóval ha egy Fideszest rajtakapok ( vagy akármilyenest) az interneten hogy halottgyalázást követ el, akkor nyugodtan elküldhetek valaki teljesen mást is, mondván hogy " te figyelj, egy fideszes hullát gyalázott" .

Ez nem érv, hogy téged azért nem érdekelnek az érveim, mert te láttál egy ismeretlen embert a facebookon hullát gyalázni.

Az általadnál sokkal primitívebb véglények is szoktak kommentelni a vadhajtásokon, mégse jövök azzal, hogy engem meg azért nem érdekelnek a te érveid, mert xy ezt meg azt kommentelte egy internetes hírportálon.

Olyan szinten fekete-fehér, általánosító gondolkodásod van, hogy szerintem jobban járok, ha a magadfajták hanyagolnak.

2021. febr. 28. 17:08
 35/42 A kérdező kommentje:
Javítás: az általad említettnél*
2021. febr. 28. 17:08
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak megkérdezem.


Megérte kimennetek?

2021. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

#36 Igen, mert legalább kiálltunk egy számunkra fontos dolog mellett.

A lakosság legalább 50%-át képviseltük, akiket nem képvisel egyetlen médium, illetve parlamenti politikai párt sem. (Leszámítva a Mi Hazánk Mozgalmat)

2021. febr. 28. 17:18
 38/42 anonim ***** válasza:

#37


“A lakosság legalább 50%-át képviseltük“


Aham, csakhogy köztetek inkább fidesz ellenesek pedig az ellenzék is között van aki oltást tenné kötelezövé...

2021. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
#38 Mi, vagy inkább én- a magam nevében beszélek- nem vagyunk ellenzéki pártiak. Főleg nem az ellenzéki összefogásé. Hiszen ők ugyanazt a nótát fújják, mint a jelenlegi kormányzó párt.
2021. febr. 28. 17:31
 40/42 anonim ***** válasza:

#39


Gődény megint indul a választáson, neki szurkoltok? 2018-ban 0.07-et ért el...

Mennyi lesz idén 0.071 meglesz ?

2021. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!