Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért látok ennyire sok...

Miért látok ennyire sok "semleges" embert a gyakorin újabban, akik szidják a Fideszt de az ellenzékről is negatívan szólnak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az elmúlt 30 évből nem volt túl nehéz kiábrándulnia az embereknek.


Nem mellesleg a Fidesz-nél és az ellenzéknél is ugyanúgy vannak kisebb nagyobb botrányok, ellenzéki oldalról is tudnék mondani nem egyet, nem kettőt.


Nem érdemes az embereket beskatulyázni egyik vagy másik oldalra, ez az alap mentalitás, hogy ha valaki utálja a Fideszt, akkor biztos ellenzéki pártra szavazna, ha utálja az ellenzéket akkor meg biztos, hogy Fideszes. Ezt el kellene felejteni.


Harmadik út is létezik, jelenleg Magyar Kétfarkú Kutyapártnak hívják. 😉

2021. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert egyre több az olyan ember aki nem tud azonosulni egyik oldallal sem. Rengetegen le akarják váltani a fideszt de nincs mire. Most meg pont az a banda áll az ellenzék élen aki miatt hatalomra került a fidesz tíz éve
2021. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

6


Ezzel nagyrészt egyet értek, de ez szerintem inkább az új választási rendszernek tudható be meg a brutális gyűlölet kampányoknak.

2021. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

de egyébként igen, közel sem tökéletes az ellenzék.


(ezt lehagytam)

2021. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem szereti a szart, abbol nem kovetkezik hogy a fos a kedvence.
2021. febr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Magánszemély nincs felesküdve egyetlen pártnak, párttömörülésnek sem.

Én is józan kritikával igyekszem szemlélni a politikai eseményeket, és majd eldöntöm, ki érdemli meg szavazatomat.

Van amúgy preferenciám, világnézetileg tudom, kik állnak közelebb hozzám, és kik nagyon távol, de egyrészt senki irányában nem vagyok kritikamentes, másrészt be tudok fogadni más véleményeket, még ha akár pont olyan embertől is származik, akivel vagy párttársával amúgy ha vitapartnerem lenne, sok tekintetben összeegyeztethetetlenségbe fulladó vitáink lennének.

2021. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!