Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most riogat minket, vagy...

Ez most riogat minket, vagy csak az oltást népszerűsíti?

Figyelt kérdés

"Szlávik János: Gyakrabban kerül kórházba olyan 40-50 éves ember, akinek nincs alapbetegsége"


[link]



2021. febr. 28. 09:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szakmailag vázolja, hogy mi a helyzet orvosi szemmel és mire lehet számítani a következő hetekben, így fel tudsz készülni. Én mondjuk hasonló tájékoztatást vártam volna orvosoktól az egész járvány alatt, az operatív törzs előadàsa helyett.
2021. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
63%

Is, is.

Szomszédunkból a napokban egy 25 éves srácot vittek el hordágyon coviddal. Korábban semmi baja nem volt.

2021. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%

Mi oka lenne rá.

Az egészségügyben dolgozók szeretnének a leg jobban túl lenni az egészen.

2021. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
22%
Mindkettő, és természetesen egy szó sem igaz belőle.
2021. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
30%
Megfélemlítés, álhír és rémhír
2021. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
45%
Szánalmas, hogy ezt mondja, amikor tudni lehet, hogy majdnem minden ember Mo.n kehül valamiben.
2021. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
31%
40 eves szomszedom mar elvitte, semmi mas baja nem volt
2021. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%

7


Őt nem a "Covid" vitte el

2021. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%

#1 Az egészségügy részéről a tájekoztatás folyamatosan a lehető legpontosabb, és folyamatos.

(Facebbok: AKUT SZakasz, Kovidők, PTE Immunológia, Virológia Pécs, stb) Csak az emberek magasról tettek a hiteles, első kézből információkra, inkább hallgatták Gödényt, meg Lenkeit. A kormánynak viszont az egészségügy es a gazdaság között kell lavíroznia, gazdasági kerdés az is, hogy tavaly egész évben nem volt teljes zárás, es most az is, hogy az iskolákat még nem zárják be. Orvosi szemszögből nézve ez öngyilkos lépés, de nyilván a gazdaságot is életben kell tartani valahogy.

Szakmai oltalakat tessék olvasni, ha az orvosi oldalra vagytok kíváncsiak. Kellemetlen lesz :-(

Könnyebb olyat olvasni, hallgatni, ami menekülés a valóság elől, csak épp most nem célszerű.

Majd nézd meg, mennyire le fognak pontozni engem is. Sebaj.

2021. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem. Valószínűbb, hogy a maszkviselés a ludas. Van egy legionella nevű baktérium, ami a meleg és nedves helyeken tenyészik, tehát a használt maszk felülete kiváló táptalaj számára. Ez a baktérium okozza a légiósbetegséget, aminek a tünetei nagyon hasonlóak a covidéhoz, de sokkal könnyebben vezethet tüdőgyulladáshoz. A PCR teszt természetesen erre is pozitív eredményt ad.
2021. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!