Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint ez a járvány...

Akik szerint ez a járvány kamu és csak hatalmat akarnak vele, nem látják az ellentmondásaikat?

Figyelt kérdés
Ugye azt mondjátok, hogy nincs járvány egyrészről. Másrészről meg, hogy a korlátozások nem fékezik meg a járványt. Ha nincs járvány, mit nem fékez meg a korlátozás? Egyszer a média hazudik, másszor meg a média számaival jöttök. Tele vagytok ellentmondásokkal. Akkor ha az a nézetetek, hogy a médiában kamuszámok vannak, akkor minek jöttök azzal, hogy ahol nincs korlátozás ott sincs nagyobb járvány? Hiszen a média az hazudik nem? Általánosságban írtam.

2021. febr. 28. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Én csak annyit tudok, hogy már megint kicsúszunk az időből. Itt volt a tél: mindent be kellett volna fagyasztani és az embereket 100%-ban kárpótolni!


Akkor most lehetne mindent nyitni, kivéve a nemzetközi mászkálást: utóbbira az átlagembernek nincs is szüksége és pénze sem.


(Bizonyára merev és fafejű vélemény, de higgyétek el, hogy az első indulatban feljött gondolatok-szavak az igazak!)

2021. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem érdekelnek a számok. Aki akar az maradjon otthon a fenekén, meg dolgozzon otthon home-officböl. Én szertnék ismét könyvtárba, moziba meg színházba járni, én megbízok nagyon jól a természet patikájába.
2021. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, most még jobban összezavartad őket.
2021. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

"tt volt a tél: mindent be kellett volna fagyasztani " Ez több Nuygat-európai ország egcsinálta, hogy befagyasztott (majdnem) mindent már 3-4 hónapja, , a vírusszámok meg ismét növekednek ott is, tehát semmi értelme nincs.

"az embereket 100%-ban kárpótolni" Még maga re´szelegs zárás is sokba kerül, akkor egy teljes zárást miböl finanszírozna´l? Es miböla kárpótla´sokat? Az államkassza is véges

2021. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ja és a könyvtár-téma: melyik lehet vírusosabb?


A könyv, vagy a készpénz?


Ja, de hát a gazdaságnak dübörögnie kell!...

2021. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
#4 a bezárásimádók szerint a zállam majd nyomtat jóóóó sok ingyenpénzt, amit szétosztanak, ezt még bezzegnyugaton sem fogják tudni csinálni évekig, nem hogy itt
2021. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Van járvány.De a sok Angol,Brazil.. timbuktui,burkinafaszoi meg a franc tudja milyen mutációk hirtelen bejelentése már gyanús.Persze nyilván mutálódik a vírus.De mi lesz a következő?..Ennyi erővel elnevezhetnének minden létező ország után egy variánst.
2021. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Azt szerintem senki nem tagadja, hogy létezik a COvid és valamilyen szintü járvány van, a baja azzal van az embereknek, hogy ez a vírus annyira nem veszélyes, mint be van állítva, illetev arar sincs tduományos bizonyíték, hogy a lezárások akármennyit is befoylásolna´naka vírus zerejde´sében
2021. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Hónapok óta tartanak a korlátozások, úgyszintén a maszk-baromság, miközben a járvány állítólag egyre jobban terjed.



Visszakérdezek:


NEM LÁTOD AZ ÖN-ELLENTMONDÁST?!

2021. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 everlight ***** válasza:
100%
Mégha igaz is lenne az se számít,rákban hányan halnak meg ,egyéb súlyos betegségben.
2021. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!