Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulácsi kapus most nagyon...

Gulácsi kapus most nagyon rosszul tette, hogy felvállalta véleményét a szivárvány családos témáról? Sok ember előtt elásta magát? Vagy inkább bátor megnyilvánulásnak tartják?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Nincs abban bátorság, hogy kiállsz Facebook-on egy mainstream dolog mellett amiben támogatni fog mindenki aki meg nem azt törlik. Főleg nyugaton, ott ez a divat.


Bátorsága éppen azoknak van akik mondjuk felmernek ez ellen szólalni sztárként, főleg nyugaton. Na de igen, akkor egyből szűnnének is meg a szerződések és a többi.


Ez nyugaton kvázi már elvárt, szóval bátorságról szó nincs épp az ellentettje.

2021. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Egy kiváló komment amit neki írtak és jól körülírja az esetetet:


"

Péter, fordítva ülsz a lovon. Ma nem ahhoz kell bátorság, hogy a mainstream által támogatott agresszív nyomulós perverzek oldalára állj. Ma ahhoz kell bátorság, hogy kimondjuk: Európa az európaiaké. Európa vagy visszatalál a keresztény gyökereihez vagy megsemmisül. Hogy Európában semmi keresnivalója az iszlámnak. Hogy az ember lehet nő vagy férfi. Hogy a család az apa, anya, gyerekek. Hogy az ilyen normális gondolatokat és a konzervatívokat üldözik. Hogy valami sötét és gonosz árnyék borul a világra. Hogy az értékeket ledöntik, eltapossák és a szar a nihil lesz az "érték". Ezeket kimondani, ehhez kell a bátorság Péter. Sportolóként sikeres vagy, emberként lehetnél bátor is....

"

2021. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ahhoz kell bátorság, hogy a fociultrák előtt felvállalja, mert a magyar sportolók között nem divat olyasmit felvállalni, ami a fidesz propagandájával szembe megy.
2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Meghúzzák magukat a pénzükért, de neki nem kell meghúznia magát.
2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Bátor tett volt, szomorú, hogy a szélsőséges fociultrák elszidták mindennek a családjával együtt.
2021. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos ezek az emberek, akik képtelenek elviselni, hogy valakinek eltérő vélemény lehet.
2021. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Én LMBTQ ellenesként nyilvánvaló, hogy ezért nem fogom Gulácsit tisztelni. Azért viszont igen amit elért a sportban.

Olvastam a véleményét erről mert feldobta a Facebook, nem tapsoltam meg de a szabad vélemény nyilvánítás híveként érthetetlenül álltam az olyan kommentek előtt akik elkezdték csesztetni azzal, hogy nem kellett volna kiírni.


Én azt gondolom mindenkinek lehet véleménye, ha úgy érzi meg szeretné osztani, hát ossza meg. Én attól, hogy nem értek vele egyet még nem fogom őt mocskolni mert ő is ember, ráadásul nagyon jó kapus, a magyar válogatott alappillére.

2021. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

7

Ja, jó kapus volt, amíg nem vált propagandistává.

2021. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
9: ha azzal állt volna elő, hogy a melegházasság ellen van, akkor is ezt mondanád? Hiszen akkor is propagandista lenne, csak a másik irányban.
2021. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

9

Persze, hogy azt mondanám. Mondjuk, számítana, hogy hogyan mondaná, mikor, és hogy kérdezték-e, mondjuk riportban.


Ha csak úgy a semmiből "állt volna elő'", az ugyanaz.

2021. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!