Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik habzó szájjal...

Azok akik habzó szájjal követelik a mocskos Fidesz leváltását, felfogták, hogy mire szavaznak akkor amikor majd a globalisták mellé teszik az X-et? Avagy mit jelent számodra a globalizmus?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Mi az hogy globalizmus?
Nem is érdekel, hogy mi az, csak vesszen a McskoSorbán!
Globalizmus? csak összeesküvés elmélet
Igen tudom. Leírom a válaszban
25 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Orbánnál jobbak, ez egészen biztos!
2021. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon egymást hülyítik az emberek, meg egyébként is.
2021. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1


Azt se tudjátok mire szavaztok...

2021. febr. 28. 18:56
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Orbánt támogatva is ugyan úgy észrevehetőek a globalizáció jelei. Nem mondom hogy a jelenlegi ellenzék jobb, ment szerintem akik a parlamentben vannak egytől egyig bohócok. Viszont nem hinném hogy Orbán diktatórikus vezetése után ők is felépítenének egy hasonló rendszert, így a leváltásuk is könnyebb lesz ha színrelép egy országvezetésre alkalmas párt.
2021. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Írod ezt a kérdést habzó szájjal.

Mindenkinek joga van arra szavazni, amire akar. Ugyanígy mindenkinek joga van ahhoz, hogy azt gondoljon amit akar. Jogod van hülyének nézni mindenkit, aki nem arra a pártra szavaz, amire te.

Másoknak is joguk van ugyanezekhez.

Még ahhoz is joga van mindenkinek, hogy erősen fogalmazva fejtse ki a véleményét. Esetleg ezzel van gondod? Akkor annak a személynek jelezd, hogy problémád van vele.

2021. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Mindenkinek joga van arra szavazni, amire akar."


Írtam én olyat hogy nem?

2021. febr. 28. 19:10
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, ha te azt támogatod, hogy a fidesz továbbra is szétlopja az országot, szégyelld magad.
2021. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

"Azt se tudjátok mire szavaztok..."

És te tudod mire szavazol ?

Ha tudod akkor te is felbújtó vagy lopásban, sikkasztásban, hatalommal való visszaélésben. A fidesz bűnei részben a te felelősséged.

Ha nem tudod akkor te is egybites szavazó vagy aki a tömegpropaganda áldozata.


Egyébként ha a többség globalista lesz akkor egy dolgot tudsz tenni. Tudomásul veszed a többség döntését és elköltözöl valamelyik fidesz oligarcha trópusi szigetére ahol tovább élvezheted a NER kizsákmányolását. Szedhetsz nekik banánt éhbérért.

2021. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fidesz az nem globalista?
2021. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9 Ha az lenne nem lenne ennyi bajuk vele a globalistáknak.

Ez nem tűnt fel?


A kérdésre valahogy nem kaptam választ!

2021. febr. 28. 20:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!