Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltatok a Hősök terén a...

Voltatok a Hősök terén a covid ellenes tüntetésen?Mennyi embert saccoltok, akik ott voltak?

Figyelt kérdés
Nehéz megítélni én olyan 5000-10000 közé teszem.Egyet értesz a mozgalommal és céljaival?

2021. febr. 28. 20:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
90%
#40 Már oltanak, amilyen gyorsan tudnak. Egyedül ez fog ennek véget vetni
2021. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
30%
41: Az oltás után is ugyanúgy maszkot kell viselni, meg távolságot tartani. Marha nagy szabadság.
2021. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
79%
42-es, engem nem az zavar, hogy maszkot kell hordani, képzeld, kibírom. Az jobban zavar, hogy meghalt már 14.000 ember az országban.
2021. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
62%
Pandémia nélkül is halnak. Nézd meg a koronavírus hivatalos oldalát! Fenn van, hogy a fertőzöttek 2%-a halálos kimenetelű. !!!2%!!! Az semmi. Az is fenn van, hogy a fertőzöttek 80%nak semmi komolyabb tünete. Nem ok arra ez a vírus, hogy teszteletlen oltásokat erőltessenek az emberre. Aki oltatni akar az oltassa magát, de ne vicsorogjon arra aki nem! Ha bevagy oltva, nem kapod el, nem? :D
2021. márc. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
29%
42: Mindegy, Cecike tegnap nyögte be, hogy valószínű további szigorítások lesznek, mert emelkedik az esetszám. Úgyhogy nem lehet kérdés, hogy miért lázadnak és tüntetnek a realisták.
2021. márc. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
73%
44: Nem, oltással is elkapod, csak úgy elvileg nagyon enyhe tünetekkel, vagy tünetmentesen. Ezért nem értem, az oltásmániásoknak miért baj, ha én nem adatom be? Ha elkapom, és durva tünetek jönnek, vagy megpurcanok, az az én bajom. Hadd legyen már meg a jogom ahhoz, hogy seggfej lehessek!
2021. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
52%

Tegyük már tisztába a covihalálozást. Müller Cecíliáék elmondása!! alapján tavaly összesen vagy 500 ember hunyt el covidban. A többi csak statisztikai hókuszpókusz és ezt alá is támasztja az összhalálozás ami nem mutat semmi kiugrást.

[link]

A koronahalottak 4%-a a valódi igazán koronában elhunyt halott! Meddig akarjátok még rettegni ezt a viccet?

2021. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
31%
47, gődényhívő ... negyvenesek kapják el, és egész életüket fél tüdővel élik le utána,
2021. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
72%
Az országos tisztifőorvos beszél a felvételen akinél jobban senki nem ismerheti ma az országban a valóságot a coviddal kapcsolatosan, a saját szájával mondja el hogy hülye vagy de hozzád a coviddimenzióban már szó szerint semmi nem jut el? Szektások lettetek, ez van. Az idiótát is jól mondtad, csak az is a saját kórképed! :D
2021. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
29%
Jaja, agyhalott szektások vagytok ti görények
2021. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!