Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2022-es választás éjszakáján...

A 2022-es választás éjszakáján mik lesznek Gyurcsány Ferenc első szavai, miután kiderül hogy Dobrev Klára megnyerte a választást?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 09:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fideszes, nem erről van szó. Sokkal inkább arról, hogy ez a fiesznél bárki jobb elképzelés nekem nem annyira fekszik. Mi a garancia, ha pl Fegyőr betartja amit ígért és letartóztattja Mészárost? Egyébként igen jobboldali vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy csőlátásom van és csak a fideszre fogok szavazni. Ha pl sikerül meggyőzni arról, hogy a következő rendszer jobb lesz mint a mostani, vagy legalább rosszabb nem lesz, akkor én teljes mértékben benne vagyok.
2021. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyernek, mert akkorra szétesnek.
2021. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
"Az iskoláját neki, már megint bilibe lógott a kezem, pedig marha jót álmodtam!"
2021. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges ilyan dolgorol kerdest kiirni, ami eselytelen
2021. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Alex Fly ***** válasza:
0%
@11: a garancia az, hogy ha Orbán eltakarodik, akkor nem egyszemélyi uralom lesz az országban. Minimum a koalíciós partnerek fogják egymást ellenőrizni - ami ugye jelenleg nem létezik...
2021. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem is fog létezni.
2021. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
#15, mégis ki ellenőrizne kit? Fegyőr Fletót? A fenét, felosztanák, hogy ki honnan lophat, és estleg azt ellenőriznék, hogy máshonnan ne lopjanak de hogy gátlástalanul és rengeteget lopnának, afelől egy szikra kétséged se legyen!
2021. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
13%

17

Vicces, amikor egy fideszes vádolja lopással a Momentum-ot aki még kormányon sem volt, közben a fidesz meg 10 éve szétlopja az országot.

2021. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
#18, nincs ebben sajnos semmi vicces. Ilyen az előítéletes gondolkozás. Látom azt, hogy a Fidesz szétlopja az országot, és látom azt, hogy a lopott pénzből fejlesztik az országot. Ilyet sajnos a balos kormányzások alatt soha nem láttam, csak azt, hogy szétlopják az országot, és egyúttal le is rohasztják azt. Én primitív módon, de ennyi alapján elég könnyen választok.
2021. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Ismét elhangzana a klasszikus "elqrtuk, nem kicsit, nagyon".
2021. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!