Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a kormány...

Ki mit gondol a kormány járványkezelés terén nyújtott teljesítményéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy ki hogy látja: mennyire sikeres a kormány járványkezelési politikája. Azt kérném (ha lehet ilyet), hogy kicsit vonatkoztassunk el a pártpolitikai előítéletektől, ne az alapján válaszoljatok, hogy ki szereti vagy nem szereti a kormányt vagy a miniszterelnököt, hanem hogy konkrétan ezen a területen ti elégedettek vagytok-e a különböző intézkedésekkel.


KÉREM, AKI VÍRUSTAGADÓ, COVID-SZKEPTIKUS, MOST NE VÁLASZOLJON!



2021. márc. 1. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Én személy szerint nem tudom rávenni magam, hog, elhiggyem, hogy valaki logikusnak találja az éttermek, iskolák, kocsmák, szórakozóhelyek, edzőtermek, stb. zárvatarzását, amíg a bevásárlóközpontokban egymás nyakába lihegünk, a kaszinókban lehet játszani, stb. Akinek nagyobb gyereke van, az tudja, hogy milyen hatással van rá ez az immár 4 honap elzárás a világtól, akinek kisebb, azok is tudják, hogy tiszta ellentmondás az egész általános iakola. (Tesin izzadva kergetik egymaat maszk nélkül, irodalmon maszkkal a fejükben kuporognak, stb.) Akinek válallkozása van, edző, gyógytornász, szakács, szorakozóhelyeken alkalmazott, stb. Semmit nem kap, a kormány 4×-re hosszabbítja meg a korlázozasokat, sok adat nyilván hamis, több embert tesztelnek le többször, megy a statisztikába, de Ceci elmondta, hogy csupán 300 ember halt bele közvetlen a vírusba. 300 ember, tavaly tavasz óta. Tényleg megéri ez? És ki tudja mi van még. Miattuk megyünk csődbe mind, miattuk veszik el tőlünk az egész életünk? Akinek teljesen stimmel minden ezzel az egésszel kapcsolatban az vagy teljesen vak, vagy ütődött. A szomszédos országokban már az emberek éltek alkotmanyos jogaikkal, és kimentek az utcára visszavenni az életüket, még a rendőrök is közéjük álltak Ausztriában. Persze mi, magyarok szokasunkhoz hűen nyaljuk Orbán Viktor valagát, bármit is mond egyeduralmú urunk. Nekünk, magyaroknak ugye mindegy, nem? Kíváncsi vagyok akkor is mimdegy lesz e majd, amikor már nem csak hogy a "vírusba" de a totális anyagi csődbe is elkezdenek meghalni az emberek, mert nem tudnak mit enni. Az adó persze be van szedve, megy is a nyugdíj prémium. Szerintem, ha 2022-ben nem lesz itt valami visszhangja ennek, az a magyar nép totális bukása, 1000 év történelem teljes semmivéfoszlása. Média által agymosott birkák, saját életüket és pénzüket nem sajnálva hódolnak be újra a vezérnek.
2021. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

Kiabrandito. Joforman minden teren megbukott a kormany jarvanykezelesbol. Hozza nem erto emberek, diploma nelkuli tisztifoorvos hulyiti az embereket. A Covid es mutacio tovabbra sem jelentenek nagy veszelyt egy egeszseges emberre.

Edesanyam cukorbeteg, enyhebb tunetekkel atveszelte.

Ismerosom nagymamaja 80+os tobb kronikis betegseggel, es nem lett semmi baja neki sem. Nekem elment 1 hetre a szaglasom, es ennyi. Nekem azert elegge santit ez a tortenet es abszolut nem vagyok meggyozve afelol, hogy aki meghalt Covidban, nem halt-e volna meg alapbol.

Nekem kulfoldi dolgozonak baromi kellemetlen hogy nem tudok ax ertelmetlen hatarzar miatt hazautazni, mert 4 tesztembe es lehet 3-4 hetbkarantenomba is kerulne.

2021. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Két szempontbol nézve: 1: Nagyjábol a járvány elleni védekezést ahol lehet elcseszték. Minden egészséges kezdeményezést (ami nem O1G-töl származott) elgáncsolták (Pl. Nemzetközi Oltoközpont.)

2: Kommunikácioban nagyot teljesitettek, hogy ezt a szrt diadalmenetnek állitották be.

2021. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A k*ba*ott hatalomféltés miatt nem eléggé határozott a fellépésük.
2021. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
Fennhéjázóak és kioktatóak a semmire. Már az a kormányszóvivő maszkulin fejű kiscsaj is, a lenéző fejével. Nem bízok bennük mert olyanokban nem lehetett rájuk számítani ami alap lett volna. Amúgy pár dolog tetszik amit csináltak, pl iskolák, hogy nem zárták be az alsót, de felsőt igen, ez tetszik mert így nem kellett otthon maradni a dolgozóknak a gyerekkel.
2021. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 everlight ***** válasza:
80%
Orbán bebizonyította hogy leszarja az embereket,se a halálozási adatok se a gazdasági számok nem elfogadhatóak,tehát felesleges az összes korlátozás.
2021. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
45%
Remélem bezárják a sulikat, ez a legfőbb gócpont, a tanárokra és a diákokra nézeve, azok családjára is nagyon veszélyes...
2021. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig hibrid oktatás kéne oda is. Áldom az eget, hogy nekem még nem volt online oktatás, persze mindennek megvan a maga előnye. Viszont ezek a gyerekek ha nem is az iskolában, máshol amúgy is találkoznak, valamint sok szülőm sem home office-ból dolgoznik.


Az meg egy más kérdés, hogy mennyire veszélyes egy vírusról beszélünk, amit az emberek 99%-a pár nap alatt kihever. Akárhány covidos ismerőssel beszélek, mindenki ugyanazokról az enyhe tünetekről beszélt, meg hogy pár nap alatt túl volt rajta.

2021. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Azért rendeltek be ennyi féle oltást hogy elérjék hogy mihamarább nalunk legyel a legnagyobb átoltottság hogy azt mondhassa ezt is jobban csinalja mint az eu. Sajnos képtelen politika nélkül gondolkodni. Így hiába látom át mit miért tesz,én sem tudok politika nélkül gondolkodni. És most nem fröcsögök. Az egyéb járulékos intézkedéseket sem érzem megfelelőnek, szintén úgy érzem hogy hatalom megerősítés felől közelít meg mindent. Ugyanakkor a hatékony vírus ellenes intézkedés nem itthon, sem az euban sem Amerikában keresendő. Ahhoz mindenki részéről nagyobb fegyelem, és együttműködés kell, ahhoz pedig teljesen más mentalitás a nép szintjén is
2021. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bizzák a járvány kezelését az egészségügyre. Ez lenne a logikus, de nem abban az országban, ahol az egészségügyyi miniszter többszáz éves csontokat vizsgál, ahol a Nyunyóka kedvesen kézmosásra buzdit, a tömeg meg nem tudja, kinek higgyen? Világos tájékoztatás nuku, minek az?
2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!