Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a politikusok korrupciós...

Aki a politikusok korrupciós ügyeit feldobja, az milyen büntetést fog kapni?

Figyelt kérdés

Az ilyen vamzer embereket én ugyanúgy felelősségre vonnám.


Manapság már nem létezik csibész becsület?



2021. márc. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A "csibész becsület" nem egyenlő a bűnpártolással és a bűnöző rejtegetésével.
2021. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki a rendőrök, vámosok korrupciós ügyeit feldobja azzal mi a helyzet?? Esetleg az orvosok?? Az összes ilyet köpik lefele. Te meg pont azokat pátyolgatnád akiknek példamutató magatartással kellene irányítani az országot??


Az ellenzék is minden elvet, minden nézetet félre tudott tenni egy nagyobb jóért. Nem pedig mint az óvodások csúfolódnak, hogy "fújjj, fiúk, lányok együtt játszanak". Ez is példa értékű szerintem.


Ha politikus követ el valamit én súlyosabban is büntetném, nem pedig enyhébben. Pl Kaleta, Szájer...

2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az agymosott fideszesek, akik a tények ellenére a fideszt hiszik a megváltónak. Ők azt hiszik ez a "csibész becsület"? Ha igen, akkor mondom, hogy nem. A nem "csibész becsület, hogy szó nélkül ellnézük az ország szét rablását, és azt, hogy eddig nem csináltak semmi hasznosat. Csak a kenyeret vették ki az emberek szájából! Létezik csibész becsület, de ez nem az!
2021. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!