Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zárás pártiak! Ehhez mit szóltok?

Zárás pártiak! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]

4-szer olyan gyorsan robbant be a járvány, mint valaha. A hónapok óta tartó döglődés ellenére a vírus tarol, mintha a korlátozások hatástalanok lennének!



2021. márc. 3. 00:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
41%
#8 Egyetértek. Emlékezzél arra is vissza, milyen hisztit csaptak, amikor sehol se volt ez az egész. Az elejétől fogva sejthető volt, mekkora egy felfújt maszlag ez az egész, végtére, hogy a “kisemberek” még csóróbbak, a dollár milliárdosok még dollár milliárdosabbak legyenek. Erre utaznak, rengeteg hitel fog bedőlni, kicsit hajaz 2008-ra ez az egész. Akkoriban melyik betegség is volt felfújva? A H1N1, ha jól tudom, pont a gazdasági válság tetőpontján, 2009-2010 között. Érdekes, nem? Ma pont ugyanez a cirkusz megy. A történelem ismétli önmagát.
2021. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
37. Kérdező nézd csak! 1:16 a lényeg, persze, hogy manipulálják. Jó komoly egy járvány ez, na mindegy. [link]
2021. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
71%
Pontozhatsz százszor is lefelé 70, meg 75 százalékos. Az igazság fájdalmas dolog. Hallgatás, beleegyezés. De titeket az se fog meghatni, ha a ti, vagy a rokonotok háza megy a fejetek, fejük felől. Vagy miből fogod fizetni, ha dolgozni se hagynak? Nosza, rajta! ;)
2021. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
43: Majd mindjárt kiderül, hogy ők előre gondolkodó emberek, akiknek több évre elegendő spórolt pénzük van. :) Én jópárszor kaptam már ilyen választ, amikor hasonlót kérdeztem.
2021. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha az ápolók keresnének havi 5 milliót, a focistákat meg megtapsolnánk 8-kor?
2021. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell mindent elhinni :) Semmilyen koronat nem erzekeltem eddig azon kivul h szivatjak a nepet. De mar nemizgat b@sszak szet az orszagot. Mar valtottam melot.. barmikor maszkalhatok es mashol edzek. Hazibuli meg barmikor lehet de am se erdekel senkit ha kint vagyunk 8 utan. Bekaphatjak 🤭🤗
2021. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!