Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatjátok azt a...

Miért támogatjátok azt a pártot, amelyet támogattok?

Figyelt kérdés
Tehát az a kérdés, hogy miért azt a pártot tartjátok a legjobbnak, amelyre szavaznátok, valamit aminek az elvei mellett kiálltok.

2021. márc. 4. 03:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves 10, ezt honnan veszed ilyen biztosan? Én állítom, hogy a Momentumnak nincsen külföldi megbízója.
2021. márc. 4. 08:08
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

A Fideszt támogatom, már 1994. óta.

Miért? Egyrészt az ország, az emberek helyzetéről, és úgy általában aző gondolkodásmódjuk, értékrendjük passzol a leginkább az enyémhez.

Másrészt ott volt/ van számomra az a megdönthetetlen bizonyíték, hogy amikor Fidesz kormàny volt, akár már 1998-2002- T is ide vehetem, akkor érdekes módon sokkal jobban éltem, sokkal több dolgot tudtam megvalósítani, mint pl amikor az MSZP-SZDSz kormányok voltak.

Én nem vagyok szerelmes Orbán Viktorba, de ha megnézzük, hogy ez az ember több, mint 30 éve egy párt vezetője, 4. miniszterelnöki időszakát éli, rendkívül tapasztalt, a pártja ráadásul stabil, folyamatosan magas támogatottságú, és egyedüliként nem esett szét, akkor nem kérdés, hogy kire szavazok ismét.

Ráadásul azért benne van egy picit az is, hogy a mostani ellenzéki pártok, azok vezetői számomra semmilyen alternatívát sem tudnak nyújtani.

Talán utoljára a Schiffer András féle LMP-t tartottam valamire.

2021. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

#11 A momentumnak? Annak a pártnak amit eleve olyanok hoztak össze akik az ilyenhez hasonló pártokat létrehozzák, támogatják, irányítják szerte Európában? Valóban azt hiszed hogy a momentum, aminek a vezető "politikusai" olyanok akik már sok éve nem ebben az országban éltek, azoknak nincsen semmi külföldi megbízó a háta mögött?

Ne legyél már ennyire naív!

2021. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország lakosainak többsége hagyományosan kismértékben antiszemita, vendégszerető, de a letelepedni akarókkal szemben kismértékben rasszista, tűri a melegeket és társait, de kismértékben homofób, szándékában nem áll erőszakosan rendezni a határait, de kismértékben utálják a franciákat és Trianon ellenesek, valamint szolidárisak és segítők a határainkon kívülrekedt magyarsággal és a diaszpórával.
2021. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Ami kimaradt a 14-ből: Mindebből következésképpen a hozzá legközelebb eső politikai párt a nemzeti polgári kereszténydemokráciát képviselő és megvalósító Fidesz.
2021. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%

Hazafiasság, tisztesség, korrupcióellenesség. Pl. egy párt van, amely egyáltalán felveti azt a problémát, hogy 15 éven belül több kisebbségi születik majd, mint magyar. Ez elég nagy, a nemzetre nézve halálos veszély, rengeteg áldozat lesz, az országunkat elvesztjük, a gazdaság összeomlik, stb. Meg sok ilyen alapvető erkölcsi kérdés van, pl. a devianciát ne terjesszük már egészséges dologként. Vagy az EU: nekünk ráfizetéses, és ezt észre sem veszik mások, szellemileg nincsenek azon a szinten.

A többi párt nagyon korrupt, 1000 milliárdokat lop el, nagyon sok adósságot kell visszafizetnünk. A Fidesz nyilvánvalóan nem egy jobboldali párt, populisták, hazudnak, legtöbbjük nem is igazán nemzeti (Orbán-klán, Lölö, az alkotmányunkat egy deviáns írta), cionista, Izrael "barátja", még háborús bűnöket is támogat.

Egy jellemző eset, amikor az EP-ben fasisztázták Oviékat, mert kerítést építettünk 100 milliárdokért, teleplakátoltuk az országot a migránsokkal, Sorossal, kiabáltunk külföldön. Ezzel elszigetelődtünk. Mások csendben csinálták. Aztán mégis bejöttek a migránsok, évente ezrével települnek be...

Vagy Kárpátalja. Az a zseniális ötletük támadt a polgárháborús, soviniszta Ukrajnával szemben, hogy kérjék Kárpátalja autonómiáját végre. (Ahelyett, hogy bevonultak volna a magyarság védelmében NATO-támogatással, annektálva a területet, megmentve egymillió embert.) Azóta vegzálják ott a magyarokat, a frontra küldik, legutóbb meg akarták mérgezni a vízkészletet, leszedték a Magyarország-térképet, támadják őket. Mert a Fidesz csak szavakban képvisel magyar érdeket, nem érdekli, mi van az ottani magyarokkal, csak az, hogy az itteniek azt higgyék a tévéből, hogy ők nemzetiek, megmentők. A kettő meg sokszor egymás ellen dolgozik, főleg a diplomáciában, ahol csendesebben, hatékonyabban kéne eljárni.

Amikor Ovi kisebbségi rokonai, polgármestere 100 milliárdokkal gyarapszik, ott azért van baj.

2021. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 Pont a Momentumot hoztad fel, akik a semmiből robbantak be pár évvel ezelőtt, és névtelen senki létükre egyből ezerrel tolta őket a média? Ezt te sem gondolhatod komolyan.
2021. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#12, én onnan gondolom, hogy a Momentumot külföldről támogatják, hogy nekik játszik.

A két EP-s nő ugyan mi mást tesz.

Fekete-Győr készséggel elmegy a szomszédos országokba a magyar pártok riválisainak kampányolni, de vidéken se híre, se hamva a csapatnak.

Párt, vagy hálózatépítésnek semmi jele, majd listán bekerül az a pár ember.

2021. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
40%

Leginkább olyan pártot látnék szívesen hatalmon, ami egyenlő távolságban van mindkét szembenálló és 30 éve egymást gyalázó törzstől. Így a Fidesz, KDNP, MSZP, DK mind ki vannak zárva. A szélső jobboldali és szélső baloldali nézeteket vallóktól is távol álló párt ami modern európai demokráciát képvisel. Olyat amiben fiatalabb, nem a Kádár rendszer iskoláiban tanult politikusok vannak. Olyat ami nem az elvakult nyugdíjasok szavazataiért áll sorban extra nyugdíjakkal. Egyszóval egy modern pártot szeretnék. Számomra a momentum áll ehhez legközelebb. Úgy gondolom leginkább ők képviselnek engem, de lehet, hogy ők a valójában csak a "kisebbik rossz"

Az igazság az, hogy színte mindegy milyen párt ül a trónon amíg maga a redszer működik rosszul.

2021. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%

#19,

"Olyat amiben fiatalabb, nem a Kádár rendszer iskoláiban tanult politikusok vannak."


Fekete-Győr maga a Kádár rendszer, nem az iskolája, a családja okán.

Az apjával együtt voltam katona 1973-4-ben.

Ha hazamentünk, érte mindig nagy fekete Volga jött és senkit nem vitt magával.

2021. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!