Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lezárásimádók, örültök?

Lezárásimádók, örültök?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
11%

#49

Mondja ezt az akinek a teljes érvrendszere abból áll hogy Lukasenka hamisít😂😂 Hamisak a statisztikák amiket hoztál, kész meg van cáfolva:) Na hát látod ilyet én is tudok. Arra alapozod a teljes érvelésed hogy több lenne a halott, pedig erre még nincs semmilyen bizonyíték. Ja te bezzeg kompetens vagy és el tudod dönteni hogy melyiket fogadod elxd

#50

Tényleg? Akkor eddig miért nem próbálta ezt senki? Ostoba vagy mint a tök. Mi sikerült te szerencsétlen? Hol vannak ezek az országok ahol nincs komoly lockdown? Na soroljad! Dehogy tudsz te gondolkodni. Elhiszed hogy majd az fog mindenkit megvédeni hogy az utcán maszkot hordunk, ráadásul egy olyat ami egyszer használatos, 4 óránként cserélendő, kesztyű meg szemüveg sehol egy olyan vírus ellen ami huzamosabb ideig életben marad egy adott felületen. Még hogy biológia. Tudod a biológia az nem úgy működik hogy két hétig ez van, aztán meg nem. Ha annyira egyértelmű lenne hogy a nagy lockdown a megoldás akkor szerinted mi a tosznak nem ezt csinálták? Ennyire dilettánsok a szakértők???

Egyébként meg akárhogy nézem nem éri meg az hogy Marinénit egy hónappal tovább tartjuk életben, miközben még az ükonokáit is adósrabszolgaságba sodorjuk. Ti agyhalottak meg ehhez tapsoltok😆

2021. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%

"Arra alapozod a teljes érvelésed hogy több lenne a halott, pedig erre még nincs semmilyen bizonyíték"


A magyarországi járványkezelés az ékes példája ennek. Amit ráadásul te is elismertél az egyik kommentben. Azt sem tudod már, hogy mit beszélsz.

2021. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
84%
Igen meg Szlovákia, ahol már jó ideje kötelező az utcai maszkhordás mégse javulnak a számok. Nem, nincs továbbra se semmilyen bizonyíték erre. Ha tavasszal kevesebb volt a halott, mint az előző évben, az ennyi erővel azt is bizonyíthatja hogy ez a vírus igazából kb semmi.
2021. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
77%
Oké, ez hülye. Nem érdemes veled foglalkozni.
2021. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük Emese!
2021. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
85%

51


1x sem említettem Lukasenkát, legalább észrevehetnéd, hogy nem egy emberrel vitatkozol csak. :D Azért azt hinné az ember, hogy egy ilyen zseninek ez menni fog. 50 is én vagyok, és nem azt mondtam, hogy nincs lockdown, azt mondtam, hogy pl. tavasszal kemény lezárásokkal hamar megoldották. Persze később behurcolták újra, és jött ott is egy 2. hullám, ilyen például Izland. A többi agymenésedet inkább hagyom is, sőt téged is a picsába, mert tájékozatlan, bunkó, és buta is vagy.

2021. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
94%

Honnan kéne tudnom kivel vitatkozok te ökör?

Izland az aztán kiváló példa a világ egyik legalacsonyabb népsűrűségével. Óriási hullám volt ott is, majdnem 30 ember halt meg😆🤣🤣

2021. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen nem volt nagy, mivel totális lockdown volt tavasszal is. Nem olyan immel-ámmal, mint itt. Karantén hegyek, durva tömeges tesztelés, stb.


Pl. anno a spanyol nátha idején pár hét alatt fertőzött lett egy rakás ember. Nép sűrűség ide, vagy oda, a városok ott is városok. Az, hogy van közötte egy rakás hely részletkérdés. Ez olyan dolog tudod, hogy itt sem amiatt van sok fertőzőtt, mert nincs 3 szibéria debrecen és budapest között, hanem azért, mert az emberek ilyen fegyelmezetlen, buta parasztok, mint te is.


Állandóan értetlenkedtek, pl. "miért kell közterületen hordani maszkot????"


Most jöttem hazafelé, és a debreceni forum előtt nem lehet elférni, egymás hegyén-hátán vannak az emberek. A járda tömve. Stb.

2021. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
95%
Ja szóval tuti semmi köze a népsűrűséghez, csak és kizárólag a lezárásokhoz mi? Izlandot összehasonlítani Magyarországgal rendkívül életszerűtlen. Érdekes hogy olyan önálló gondolkodásra képtelen prolik parasztoznak, akiknek amúgy eszükbe nem jutna maszkinkvizítort játszani csak ha mondják neki. Gondolom 17ben amikor influenzajárvány volt akkor is nyavajogtál hogy jajj a gonosz emberek az utcán vannak. Ja nem, eszedbe se jutott mert a kutya nem mondta.
2021. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
77%

59


Van köze valamennyi, ellenben nem túl nagy. Még egyszer elismétlem, amit te látsz adatot, az voltaképp irreleváns. Mivel, teljesen mindegy, hogy pl. egy X méretű helyen Y mennyiségű ember lakik, ha azok 2 városban vannak összezsúfolva, míg 0.5X helyen van Y ember, de 88 városban szétszórva. Ez esetben Izland lakosságának iszonyat nagy része pár városban lakik, míg az ország jelentős része lakatlan. Érted, vagy nem? Proli? Szerintem az te vagy itt... Logikád egy 5 éves szintjét sem haladja meg. Nézz már rá a térképre, te szerencsétlen :D


Nem jutott volna eszembe? Biztos azért veszekedtünk a szkeptikus társasággal tavasszal, hogy ne írkáljon hülyeséget...

2021. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!