Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érzi úgy, hogy teljesen...

Ki érzi úgy, hogy teljesen tönkretette az életét a covid? Vagy azért,mert a vállalkozása ment tönkre, vagy azért, mert az iskolával nem tud úgy haladni, vagy azért, mert nem tud elköltözni a családon belüli erőszakból.

Figyelt kérdés
Mikor lesz ennek vége? :/
2021. márc. 4. 13:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
#8 Te melyik dimenzió beli Budapesten élsz? Már költözök is oda. Azon a Budapesten ahol én élek, a vendéglátó iparban dolgozók 60%-a húzta már le a rolót és hol van még a vége... Max a vezérigazgatók keresnek itt 400 ezreket, a politikusok milliókat, a dolgozó örül ha kijön a fizetéséből hó végére. Hasonlóan mint ebben az egész irdatlan gyorsasággal fejlődő, nagyszerű országban.
2021. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
#11. Szerinted egy vezérigazgató 400 ezer nettót keres? :DDDDDDDDDD
2021. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ascelpius ***** válasza:
39%
#11 300-400 ezres fizu Pesten teljesen elérhető bárkinek angol nyelvtudással és kis szakmai tapasztalattal már
2021. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13

MAGYARországon.

PONT EZ A BAJ.

2021. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, én még szegény embert nem láttam, csak a döngetést nettó 3-400 ezret, és 500 ezreket.
2021. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 ascelpius ***** válasza:

#14 egy ország gazdasági központjában azért ne várjuk el, hogy nyelvtudás és/vagy komolyabb végzettség hiányában magas fizetés járjon (márcsak a versengés miatt sem)

Egy kezdő mérnök vagy közgazdász is megtudja szerezni ezt a bért nyelvtudás nélkül ha elég talpraesett

Egy eladónak, cukrásznak vagy operátornak sem elérhetetlen csak sokkal később és nagyobb tapasztalattal illetve műszakokat vállalva

2021. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elvesztettem a munkahelyemet, elbuktam a felvételimet. A barátaim szintén elvesztették a munkahelyüket, néhányan már egy éve nem tudunk dolgozni, egyiküknek keresztbe húzta az erasmust a vírus.

De ami feltette az i-re a pontot az az hogy tavaly a 21 éves barátom meghalt "covidban" miután két negatív tesztje is volt.

A bezártság miatti szorongás csak a meggy a hab tetején, lassan felkötöm magam ha nem enyhítenek :D

2021. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt lefelejtettem hogy a barátomat coviddal félrekezelték, emiatt halt meg.
2021. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Médiába írd le a történetét.
2021. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy hogy jogom lenne hozzá. A szülei perlik a kórházat, de abból is ki tudja mi lesz... a kórház lapít ugye.
2021. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!