Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érzi úgy, hogy teljesen...

Ki érzi úgy, hogy teljesen tönkretette az életét a covid? Vagy azért,mert a vállalkozása ment tönkre, vagy azért, mert az iskolával nem tud úgy haladni, vagy azért, mert nem tud elköltözni a családon belüli erőszakból.

Figyelt kérdés
Mikor lesz ennek vége? :/
2021. márc. 4. 13:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
never
2021. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem. Hosszú lenne részletezni. És soha nem lesz vége, hiába oltanak.
2021. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Vállalkozásom nem volt eddig, a munkám megmaradt és még fizetésemelést is kaptam. A feleségem tavaly nyáron váltott munkahelyet, ami jelentős fizetésnövekménnyel járt részére. Mindketten tanulunk, normál ütemben haladunk (mint a vírus előtt). Családon belüli erőszakot én még szerencsére nem tapasztaltam. A vírus tehát az én életemet egyáltalán nem tette tönkre, néhány változásra késztetett, de ezeket sem látom feltétlenül hátrányosnak.
2021. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek rosszabbá teszi. A kérdés csak az, hogy mikor.
2021. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
A mutáns miatt újra kell majd oltani az embereket, tehát még sokáig.
2021. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
A ballagásomat és a bankettemet elvették. A volt osztálytársaimtól el sem tudtam búcsúzni, egy éve nem láttam őket. Fél éve járok egyetemre, de nem ismerek onnan senkit. A diákmunkákat is leépítették, alig lehet kifogni valamit. Amit sikerült kifogni, azt gyűlölöm, de hála az új korlátozásokak igencsak kérdéses hogy megmarad-e. Megváltásként várom hogy vége legyen ennek a baromságnak, de egy éve csak ez megy hogy még egy hónap, na még egy hónap. Konkrétan depressziós vagyok ettől, megöl a magány és a kilátástalanság. Az oktatás sem ér sokat ebben a formában.
2021. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha tönkre nem is tette még, de kezd kikészíteni teljesen. Egy éve 30 nm-en vagyunk bezárva, munkalehetőség alig van a lezárás miatti válságnak köszönhetően, szórakozás 0,még kirándulni el tudunk menni egyedül. Tudom, hogy van akiknek nálam is rosszabb, de szerintem a "járványkezelés" kicsit több áldozattal jár, mint a vírus maga. Kell védekezni persze, de ilyen elmebeteg bezárást az emberek nagy része képtelen pár hétnél tovább elviselni, most meg már lassan egy éve ebben élünk... Az oltással kapcsolatban meg annyit, hogy sosem lesz kényszeroltva a világ, mert lehetetlen annyit gyártani és folyton mutálódik a vírus, elég lesz csak a veszélyeztetteket oltani, mint az influenzánál. De ezt a bezárás fétisesek nem akarják még mindig elfogadni, és remegnek a nyájimmunitásért, pedig már szakértők szerint is elérhetetlen az. Át kéne alakítani a védekezést egy sokkal fenntarthatóbb módra, amibe nem őrülnek bele az emberek, de a majdhalélegeztetőgépenleszel hiszti sokkal erősebb jelenleg.
2021. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Budapesten élek, nincs semmi gond, nettó 3-400 ezreket keresnek vagy még többet errefelé. Az itt a legnagyobb gond nem mehettek az emberek luxusnyaralásra.
2021. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Éljen Soká Orbán Viktor Miniszterelnök Úr, Köszönjük, Hogy Megvéd Minket! 2022 FIDESZ!!!
2021. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#5. Ha kínai vakcinát kapnak, akkor nem biztos, hogy újra kell.
2021. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!