Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Gigantikus 3.mutáns...

Ez a Gigantikus 3.mutáns hullám & a lezárások már meggyőznek, hogy beoltasd magad Kínai vakcinával?

Figyelt kérdés
Nagyon erőteljes ez a harmadik hullám már nyitásnak is. Félelmetes, hogy már fiatal krónikus betegséget nem látott fiatalok is korházban szenvednek.Ez a mutáció a gyerekeket is szereti. Ennek véget kell vetni. A koronavírus ellen csak a vakcinával lehet védekezni. Most már te is látod, hogy nincs más út? Nem dughassa az ember a fejét a homokba örökké.

2021. márc. 4. 15:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem krvára nem hozta meg a kedvem, és az aljadék suttyó védettségi zsarolással inkább még jobban elveszik azt.
2021. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem győzött meg, sőt megerősített az álláspontomban. Én tulélek vakcina nélkül úgyhogy csá nekem nem is kell több.

A kormány viszont kimutatta a foga fehérjét hogy tényleg ránk akarja erőszakolni a sok millió feleslegesen vett kínai vakcinát.

2021. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy pont ti rettegők dugjátok homokba a fejetek és és várjátok messiásként az oltást. A normális emberek úgy élnek ahogy eddig és nem félnek. A gyerekekkel való rémisztgetés meg puszta rémisztgetés.
2021. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

12.


Nem csak a magyar kormány viselkedik így, nézz körül Európa többi országában is. Közös bennük az, hogy leszarják a népeiket és mindegyik gyakorlatilag ellehetetlenítette a tüntetéseket, demonstrációkat.


És legtöbb országban az ellenzék is maximum a módszereken nyekereg és nem azon, hogy ez így van. Ebben elég nagy az egyetértés.

2021. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
#14 tudom. Alig maradtak olyan normális pártok akik nem támogatják ezt a baromságot. Pl FPÖ.
2021. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Vírustagadó és fideszrühellő vagyok, már így is maradok.
2021. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%
Oltatja magát a halál nem akarom hogy a dns-en átírják :D Remélem ez a lázadás még tovább megy és beleradirozzuk a kórházakat is a földbe, nem kellenek nekünk kórházak, ha ezt a vírus átverést most megcsinálták mit csinálhattak velünk korábban? Lehet egy csomó mindenki ezért kap rákot... a középkorban is megvoltak az emberek kórházak nélkül most is meglennénk, nem kell nekünk egészségügy.
2021. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%

12


Pedig megmondta az ország első embere,hogy

"egyetlen esélyünk van a túlélésre, ez pedig az oltás"

2021. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Meg sem hallja akinek esze van hogy miket hadovál napraforgó fejedelem😁
2021. márc. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
#18 hát lehet hogy egyeseknek igen, de nekem nem.
2021. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!