Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Gigantikus 3.mutáns...

Ez a Gigantikus 3.mutáns hullám & a lezárások már meggyőznek, hogy beoltasd magad Kínai vakcinával?

Figyelt kérdés
Nagyon erőteljes ez a harmadik hullám már nyitásnak is. Félelmetes, hogy már fiatal krónikus betegséget nem látott fiatalok is korházban szenvednek.Ez a mutáció a gyerekeket is szereti. Ennek véget kell vetni. A koronavírus ellen csak a vakcinával lehet védekezni. Most már te is látod, hogy nincs más út? Nem dughassa az ember a fejét a homokba örökké.

2021. márc. 4. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Már belátom, hogy be kell magam oltatni. Ez így nem mehet tovább
Én előrelátó voltam és már regisztráltam a kormányoldalon
Csökönyösen kitartok a vírustagadásomban na
Nem teszek semmit majd ahogyan lesz, úgy lesz
43 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Arról győznek meg hogy a fidesz síkhülye,és a lehető leghamarabb el kell kergetni őket.
2021. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem oltatom magam, mert nincs szükségem az oltásra, az pedig nem szükség hogy tisztességtelen módszerekkel rám akarja kényszeríteni a társadalom egy része és az állam.

Ha komoly veszélyt jelentene a virus nem kellene embereket kényszeríteni, maguktól könyörögnének oltásért

2021. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem oltanám be magam olyan vakcinával amit az EU és Gyurcsány vezérünk nem hagyott jóvá!

Amúgy meg semmivel nem oltom be magam de ez mind1.

2021. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Ha komoly veszélyt jelentene a virus nem kellene embereket kényszeríteni, maguktól könyörögnének oltásért"


Lehet hogy az emberek buták? Tájékozatlanok? Konteokban hívők? [link]

2021. márc. 4. 15:39
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha a kínai után ihatom a kőbányait akkor beoltatom magam vele
2021. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Tetszik, hogy kicsit sem manipulatívan van megírva a szavazás. Mint a jó öreg paródiában, hogy "Kire szavazna ön?"


Egyik válasz: A Tiszteletreméltó és Hősies Dr.Kovácsra aki Minden Idők Legszeretetreméltóbb Embere


Másik válasz: A csaló Dr.Horváthra aki mindig nyakik van a züllésben és gyerekként egyszer csúzlival eltalált egy verebet, csak a hülyék szavaznának rá

2021. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem oltatom be magam, azért dobták be a 3.hullámot ,hogy jobban fogyjon a vakcina. Ha kevés beoltott lesz ,majd jön a 4. hullám is. Csak azelőtt a 3.hullám nyárra elmegy nyaralni, őszre jön vissza a 4. hullám.
2021. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy hogyha az oltásért cserébe teljes mentesség jár majd az idióta korlátozások alól, akkor jöhet. Addig viszont nem leszek kísérleti egér. Másik lehetőség, ha beteg lennék - de ha nem vagyok, akkor nekem ez mégis minek? Ilyen elven szedhetnék 500 gyógyszert olyan betegségekre amikkel nem rendelkezem - és milyen hatásos lenne mind, hiszen nem lettem beteg... Seems legit.
2021. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Persze!Így is lesz valószínű #7-es👍Én sem fogok oltatni
2021. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Gigantikus 3.mutáns hullám???

Öcsém, te aztán benyelted, de nagyon durván!

2021. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!